Вантажні перевезення
Вантажні перевезення leopolis.news

Керівництво ІнГЗК закликає виправити ситуацію з незабезпеченням піввагонами УЗ

  Керівництво ІнГЗК каже про дискримінаційну практику з боку "УЗ" щодо вантажовідправників

  "Укрзалізниця" ігнорує потреби промисловості і ставить під загрозу стабільну роботу одного з найбільших гірничо-збагачувальних комбінатів країни – ІнГЗК (Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат). Про це повідомив директор підприємства Олександр Герасимчук на сторінці у Facebook.

  Як відзначає Герасимчук, "УЗ" не виконує заявок гірників на поставки вагонів навіть на половину. Це призводить до зриву контрактів з українськими та зарубіжними металургами.

  "За 9 днів листопада при наявності підтверджених заявок на 1464 піввагона "УЗ" ми були забезпечені тільки 578 піввагонами. Виконання узгоджених заявок - 39%...Ми тільки за 9 днів недовантажили у парку ЦТЛ майже 61 тис. тонн ЗРС, зірвані контракти з українськими та зарубіжними металургами", - каже Герасимчук.

  Крім того, за його словами, в Україні існує дискримінаційна практика з боку "УЗ" щодо вантажовідправників.

  "Чому при частці УЗ на ринку піввагонів України на рівні близько 40%, цілий ряд приватних компаній, які вантажать щебінь та інші будівельні вантажі, забезпечені піввагонами УЗ на 90-100%? Експорт ЗРС, виробництво і експорт металу більше нікого в Україні не цікавить? Я закликаю тимчасово виконуючого обов'язки гендиректора УЗ пана Кравцова Є.П. у терміновому порядку вжити заходів для стабілізації забезпечення ІнГЗК на рівні не менше двох маршрутів піввагонів УЗ на добу вже починаючи з 11 листопада", - заявив директор підприємства.

  Він також додав, що з кінця жовтня "УЗ" підняла тарифи на вантажоперевезення на 15%.

  "Однак після чергового двозначного підвищення вантажних тарифів з 31 жовтня, яке конкретно для нашого комбінату призведе до збільшення витрат майже на 0,15 млрд грн на рік, ми, як і раніше, маємо проблему з незабезпеченням наших заявок піввагонами УЗ", - повідомив Герасимчук.

  Попередній матеріал
  Невідомі повідомили поліції про замінування 9 аеропортів
  Наступний матеріал
  Данилюка переслідують через антикорупційні кроки – журналіст
  Теги:
  Loading...

  Підприємства ГМК в жовтні були забезпечені вагонами УЗ лише на 25% – "Укрметалургпром"

  Каленков: Займатися наведенням ладу в сфері розподілу вагонів керівництво УЗ поки не збирається

  Металурги просять переглянути право "УЗ" самостійно призначати тарифи на використання напіввагонів