facebook.com

Під загрозою зриву знаходяться виробничі програми двох меткомбінатів – директор "Азовсталі"

  Критично важливо, щоб "Укрзалізниця" забезпечила раніше підтверджений її керівництвом пропуск поїздів до Маріуполя, – наголошує Цкітішвілі

  У найближчі дні пропуск вантажних поїздів через залізничну станцію "Комиш-Зоря" може бути знижений до 7-10 потягів на добу. Про це повідомив генеральний директор металургійного комбінату "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі на своїй сторінці у Facebook. За його даними, з 6 по 9 листопада ПАТ "Укрзалізниця" проводитиме на станції ремонтні роботи.

  "Для нас це надія на те, що повноцінне вантажне сполучення з Маріуполем буде відновлено. Але проблема в тому, що всі ремонти і реконструкції здійснюються в умовах діючого виробництва та відсутності порівнянних альтернатив з доставки сировини до Маріуполя. Саме тому для нас критично важливо, щоб "Укрзалізниця" забезпечила раніше підтверджений її керівництвом пропуск з 6 по 9 листопада в обсязі 14 вантажних поїздів, а потім з 10 по 30 листопада в обсязі 18-20 вантажних поїздів на добу. За останньою наявною у нас інформацією, в найближчі дні пропуск може бути знижений до 7-10 вантажних поїздів на добу! ", – зазначив підприємець.

  Гендиректор "Азовсталі" підкреслив, що для підприємства такий обсяг неприйнятний, адже залишків сировини на металургійних комбінатах критично мало, бо і раніше "Укрзалізниця" не забезпечувала заявленої кількості вантажних поїздів". "Ми і так насилу пройдемо без втрат у виробництві, якщо УЗ виконає свою обіцянку щодо пропуску в листопаді. Звертаю увагу, що під загрозою зриву знаходяться виробничі програми відразу двох металургійних комбінатів, і ймовірний ризик зниження виробництва агломерату та зупинки окремих доменних печей, а це невиконання плану поставок металопродукції, зрив експортної програми в листопаді/грудні, коли країні особливо необхідні валютні надходження!", – наголосив Цкітішвілі.

  "Маю велику надію, що приводу для занепокоєння немає, адже перші керівники УЗ нас запевнили, що ситуація під контролем і вони усвідомлюють її критичність для меткомбінатів Маріуполя", – резюмував він.

  Попередній матеріал
  Через борги жителі окупованого Луганська залишилися без водопостачання
  Наступний матеріал
  Після окупації Криму на материкову Україну перейшло 4 тис. військових – Міноборони
  Теги:
  Loading...