українська нашивка військові np.pl.ua

Після окупації Криму на материкову Україну перейшло 4 тис. військових – Міноборони

  На материкову частину України після анексії Криму Росією прибув 3991 військовослужбовець, у тому числі 1649 офіцерів

  Після анексії Росією Криму на материкову частину України переїхало близько третини українських військовослужбовців. Про це йдеться у відповіді Міністерства оборони України на запит парламентарія, координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука, копію якого він надав "Крим.Реалії".

  "Станом на 1 березня 2014 року у військових частинах і установах Збройних сил України, дислокованих на території АР Крим, проходили службу 13468 військовослужбовців, з них: офіцерського складу – 4637 осіб, рядового, сержантського і старшинського складу – 8831 людина. На материкову частину України прибув 3991 військовослужбовець, з них: офіцерського складу – 1649 осіб, рядового, сержантського і старшинського складу – 2342 людини", – йдеться в документі.

  Крім того, зазначається, що після окупації РФ Криму на материкову частину України переїхало 217 з 1619 співробітників Служби безпеки України.

  "Станом на 01.03.2014 в підрозділах, органах, закладах та установах Служби безпеки України, які дислокувалися на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, приходили військову службу 1619 військовослужбовців. Після окупації Росією Автономної Республіки Крим і м. Севастополь на материкову частину України прибуло 217 військовослужбовців, у тому числі офіцерів – 210, військовослужбовців за контрактом осіб сержантського і старшинського складу – 7", – йдеться в документі.

  Як повідомлялося, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. 

  Попередній матеріал
  Під загрозою зриву знаходяться виробничі програми двох меткомбінатів – директор "Азовсталі"
  Наступний матеріал
  У Києві вибухнув та вщент згорів припаркований легковик Audi
  Loading...

  "Кримському дезертиру" Баранову зачитали обвинувальний акт і продовжили запобіжний захід

  "Найпотужніша резолюція" щодо Криму: Єльченко назвав нові вимоги до РФ

  "Завозять з Донбасу та РФ": як Кремль витісняє корінне населення Криму

  Клімкін представив "найпотужніший документ" щодо Криму: що передбачає резолюція

  АТО: Один військовослужбовець загинув, двоє отримали поранення

  Україна закликає ООН відреагувати на ігнорування РФ вимог Гаазького трибуналу