Рекс Тіллерсон
Рекс Тіллерсон
ru.1492news.com

Тіллерсон заявив, що проект РФ газогону "Північний потік-2" – це загроза енергетичній безпеці Європи

"Північний потік-2" – це проект газогону в обхід України має з'єднати Росію із Німеччиною дном Балтійського моря

Проект російського газогону "Північний потік-2" – загроза енергетичній безпеці і стабільності Європи, заявив Держсекретар США Рекс Тіллерсон під час візиту до Польщі, повідомляє Onet.pl.

Він зустрівся  зі своїм польським колегою Яцеком Чапутовичем. Польща так само, як і країни Балтії, і Україна виступає проти "Північного потоку".

На зустрічі в Польщі держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив: "Так само, як і Польща, Сполучені Штати виступають проти будівництва газогону "Північний потік-2". На нашу думку він підриває загальну енергетичну безпеку і стабільність Європи. А також забезпечує Росію ще одним засобом для використання енергетики – як політичного інструменту. Ми переконані, що Польща, яка разом з іншими європейськими державами, має засоби для диверсифікації своїх енергетичних ресурсів, дуже важлива для довгострокової безпеки Європи".

Яцек Чапутович, міністр закордонних справ Польщі, говорить: "Під час нашого діалогу сьогодні Польща розповіла про свою критику "Північного потоку-2". Це проект, який задуманий для створення геополітичного тиску на цей регіон. І ми просимо наших американських союзників підтримати польську політику в цьому напрямку".

"Північний потік-2" – це проект газогону в обхід України має з'єднати Росію із Німеччиною дном Балтійського моря, через який Москва хоче викачувати більшу частину свого газу до Європу. На думку багатьох європейських держав, газогін лише збільшить залежність Євросоюзу від "Газпрому". А от Німеччина підтримує цей проект, вважаючи, що він допоможе знизити ціну на блакине паливо.

Як повідомляв 5.UA, у грудні 2017 року голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що завданням "Нафтогазу" на 2018 рік є зупинка реалізації проекту "Північний потік-2"

Дивіться також фотогалерею за темою:

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Укрзалізниця" пообіцяла гроші пенсіонеру, якого електричка протягла вниз головою – подробиці
Наступний матеріал
100-річчя бою під Крутами: в Україні вшановують пам'ять студентів, що полягли у нерівному протистоянні із більшовиками

Тетерук: Надання Javelin – це сигнал Росії, що США рішуче підтримують Україну

Курт Волкер: Досягти миру на Донбасі можна за один рік

"Рішення про відведення сил РФ": про що говоритиме Волкер із помічником президента РФ

Волкер пояснив, чому війна охопила лише один регіон України

Тіллерсон: Росія, в кінцевому рахунку, несе відповідальність за жертви хіматак у Сирії

Порошенко і Волкер визначили "абсолютні пріоритети" щодо ситуації на Донбасі