Порошенко та Курт Волкер
Порошенко та Курт Волкер фото АПУ

Порошенко і Волкер визначили "абсолютні пріоритети" щодо ситуації на Донбасі

Сторони наголосили на необхідності виведення з української території окупаційних військ РФ

Президент України Петро Порошенко зустрівся зі спеціальним представником Президента США по Україні Куртом Волкером. Обговорювали, серед іншого, питання ігнорування агресором безпекових положень Мінських угод. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Було висловлено серйозне занепокоєння у зв’язку з відсутністю прогресу у виконанні Росією безпекових положень Мінських домовленостей", – зазначається в повідомленні.

А от абсолютними пріоритетами Волкер та Порошенко визначили консолідацію режиму сталого та всеохоплюючого припинення вогню і виведення з України російських окупаційних військ.

Також у ході зустрічі наголошувалося, що Москва має нарешті "продемонструвати політичну волю до мирного врегулювання та погодитись на розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону".

Крім того, політики говорили і про прогрес щодо звільнення українських заручників у грудні торік.

"Було привернуто увагу до ухвалення Закону України про реінтеграцію окупованих територій як елементу спільної стратегії з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. Сторони наголосили на пріоритетності мирного, політико-дипломатичного шляху врегулювання ситуації на Донбасі", – йдеться в повідомленні. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"В очах людей – сльози та відчай": що побачив Порошенко на лінії окупації Росією Південної Осетії – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ПАРЄ вимагає від Росії припинити військову агресію проти України і підтримку терористів на Донбасі
Наступний матеріал
Рейтинг Forbes: Українка увійшла до топ-30 молодих лідерів Європи
Loading...