Рекс Тіллерсон
Рекс Тіллерсон ru.1492news.com

"Це не можна лишати просто так": Тіллерсон сказав, чого вимагає США від РФ в "українському питанні"

Нині головний пріоритет – домогтися припинення насильства на Донбасі

США не можуть прийняти військове вторгнення Росії на Донбас і не знімуть санкції з Москви до повного відновлення територіальної цілісності України. На цьому наголосив Державний секретар США Рекс Тіллерсон на зустрічі з дипломатами у Вашингтоні.

Він зазначив: США обов'язково повернуться до питання анексії Криму після врегулювання ситуації на Донбасі. 

"Ми повернемося до питання Криму. Я знаю, що президент Путін ясно дав зрозуміти, що це обговорюватися за столом переговорів не буде. В якийсь момент буде, але зараз ми повинні зупинити насильство на сході України", – наголосив Тіллерсон.

Крім того, він зауважив: якщо в сирійській проблемі Вашингтон і Москва ще можуть співпрацювати, то "коли ви (Росія) вторгаєтеся в іншу країну і захоплюєте території – це не можна залишати просто так".

"І це стало основою для застосування жорсткого режиму санкцій, який США та ЄС запровадили проти Росії. І цей режим не зміниться, поки російське вторгнення в Україну не завершиться, і територіальна цілісність України не буде відновлена", – підкреслив Тіллерсон.

Він наголосив: наразі США у переговорах з російською стороною зосереджені на ситуації на південному сході України.

"Наш пріоритет зараз – домогтися припинення насильства. Ми зараз працюємо з Росією, щоб прийти до якоїсь згоди про мандат для миротворчих сил ООН, які покладуть край насильству", – заявив Держсекретар США.

Попередній матеріал
Юридично Чийгоз та Умеров досі перебувають у Криму: чому так
Наступний матеріал
"Російський окупант захлинається слиною": Чим харчуються воїни АТО на передовій – відео
Loading...