bukvu.com

Гопко щодо зустрічі Волкера і Суркова: Є позиція дотискати Кремль, щоб побачити на сході України конкретні зрушення

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко прокоментувала зустріч спецпредставника Держдепу США Волкера і помічника президента РФ Суркова

"Та позиція Волкера, що тут гаряча фаза війни, вона вже є достатньо жорсткою, тому що він чітко говорить, що Росія не виконує свої зобов'язання, зокрема, немає забезпечення режиму припинення вогню, немає доступу міжнародних організацій, зокрема, місії ОБСЄ до тимчасово окупованих територій. Є позиція, що Україні потрібно надати летальну зброю для того, щоб вона могла себе захищати, позиція - що потрібно бачити якісь конкретні результати і попри Мінський формат США зараз більше залучається", - зазначила Гопко.

"І те, що після Києва він поїхав далі в Париж, Відень і Лондон для того, щоб сконсолідувати позицію заходу після того, як відбулися вибори у Франції і Адміністрація США вже визначилась. Тобто ми бачимо, що Волкер належить до таких собі яструбів, який не має жодних ілюзій, який має величезний дипломатичний досвід і який чітко розуміє, що період імітації, яку Росія вдавала ці три роки, захід так само втомився від цих всіх зустрічей, які не дають жодного результату. Думаю, зараз є певні налаштування дотискати Кремль, щоб побачити на сході України конкретні зрушення", - додала вона.

Попередній матеріал
"Ліс відновлюватиметься десятиліттями": на Луганщині вирують масштабні пожежі
Наступний матеріал
"Як козаки...", "Пригоди капітана Врунгеля" та сотні інших: у Києві створять Музей анімації
Loading...

У Конгресі хочуть вийти з ракетного договору Рейгана-Горбачова

Те, що відбувається в політиці США, для Путіна матиме катастрофічні наслідки - експерт

США визнали РФ найсерйознішою військовою загрозою

Глава СБУ: ФСБ мала намір покласти на колишніх бійців АТО теракти в РФ

МЗС Німеччини проти методів залякування у відносинах з РФ

"Незручна обмовка": Лавров визнав, що Росія бомбардувала та обстрілювала Україну