Росія США
Росія США zubr-belarus.com

Те, що відбувається в політиці США, для Путіна матиме катастрофічні наслідки - експерт

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" директор програми міжнародної і внутрішньої політики Українського інституту майбутнього Юрій Романенко заявив, що зважаючи на риторику США, Україна точно отримає летальну зброю

"Зараз для нас все виглядає набагато краще, ніж це виглядало в листопаді - грудні з точки зору ситуації, яка складається на зовнішніх майданчиках, оскільки і в Європі, і в Штатах ми бачимо дуже серйозні зміни. У Європі переміг Макрон, який був для нас найбільш прийнятним кандидатом, у Сполучених Штатах, не дивлячись на російські наміри Трампа і на спроби пограти з Кремлем, він серйозно обмежений, після того як Конгрес прийняв відповідний закон і у президента забрали частину повноважень впливати на зовнішню політику американської держави. Для України ця ситуація виглядає краще, ніж очікувалося, але ми повинні розуміти, що ось ця логіка, коли пацюк загнаний у кут, може Путіна змусити піти на чергові неординарні ходи і підвищити планку шляхом нової ескалації напруженості на Донбасі", - зазначив Романенко.

"Я думаю, що з урахуванням того, що відбувається в американській політиці, для Путіна це матиме катастрофічні наслідки, тому що крім того, що він отримає санкції, вони можуть отримати ще більш жорсткі санкції з точки зору обмеження продажу газу, нафти на світовому ринку. І Україна однозначно отримає летальну зброю, яку ми дуже довго просили. Тим більше, що ми бачимо як змінилася риторика впродовж останніх півроку", - додав він.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
"Небезпечна мандрівка": Українські туристи привозять з Туреччини вірус Коксакі
Наступний матеріал
"Міста плавляться": дайджест, як спека крокує Україною
Loading...

Держдеп: Трамп не укладатиме двосторонні угоди з Путіним, в яких фігурує Україна

Віце-президент США звинуватив РФ у спробі перевороту в Чорногорії

Київ вимагатиме від РФ і ОБСЄ реакції на факти катування заручників – Геращенко

Україна позиватиметься до Росії через збитки від будівництва Керченського мосту

Злочини РФ проти України: Урядовець розповів, як збираються докази для Євросуду

Україна в ЄСПЛ представить графіки вторгнення російських військ