Європейський суд з прав людини
Європейський суд з прав людини dt.ua

Україна в ЄСПЛ представить графіки вторгнення російських військ

Загалом у Страсбурзі розглядають п'ять позовів проти Росії

Покази півсотні свідків та близько сотні відеоматеріалів – такі докази спрямувала Україна до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі, і всі вони стосуються анексії Криму. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив урядовий уповноважений з питань Європейського суду з прав людини Іван Ліщина.

Загалом же у Страсбурзі розглядають п'ять позовів проти Росії. Йдеться не лише про анексію півострова, а й про агресію на Донбасі, докази якої українська сторона надасть служителям Феміди уже через два місяці.

"Під кожний відеозапис у нас є або свідчення особи, яка робила аудіо запис, або була "на картинці". Ми зробили три окремих графіки. Один – входу російських військ. Ми показали, яка частина, коли заходила, де розвантажувалась…, коли вона звідти пішла. А окремо ми зробили графік захоплення української інфраструктури. У нас є інформація, графік щодо захоплень чи блокувань українських військових частин – і там, особливо що стосується кінця лютого-початку березня, у нас взагалі є інформація по годинах або хвилинах", – розповів уповноважений Кабінету Міністрів з питань Європейського суду з прав людини Ліщина. 

Як інформував 5.UA, 1 червня ЄСПЛ визнав прийняття правової позиції України за першим позовом проти РФ. 

Попередній матеріал
Квоти та скасування "спецпенсій": У Кабміні пояснили ключові моменти пенсійної реформи
Наступний матеріал
Злочини РФ проти України: Урядовець розповів, як збираються докази для Євросуду
Loading...