eurasia.expert

МЗС Німеччини проти методів залякування у відносинах з РФ

  Окупація Криму та розв'язання війни на Донбасі "підірвали довіру" у відносинах між РФ і Заходом, але, вважає глава МЗС ФРН, не можна діяти з Москвою тільки методами залякування

  Якщо у відносинах з путінською Росією використовувати тільки методи залякування, це лише посилить напруженість у відносинах Кремля і країн Заходу. Про це міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель пише у статті в газеті Rheinische Post, повідомляє агентство Deutsche Welle.

  "Військові конфлікти в XXI столітті підкотилися ближче до Німеччини. Ухвалені закони суперечать міжнародному праву, анексія Криму Росією і ситуація на сході України дуже сильно підірвали довіру. І правильно, що НАТО відреагувала на це... Але якщо ми будемо слідувати виключно логікою залякування, ми будемо сприяти ескалації", – вважає Габріель.

  За його словами, "не можна склавши руки спостерігати", як європейська архітектура безпеки загрожує перетворитися на руїни із застарілих, розірваних і не дотримуваних договорів.

  "Необхідні спільні зусилля з контролю за озброєннями. Це піде на користь як Європі, так і Росії", – вважає міністр закордонних справ Німеччини.

  На думку Габріеля, потрібно повернутися до всеосяжного контролю як за звичайним озброєнням, так і ядерними.

  "Росія повинна довести, що не порушує свідомо цей договір (йдеться про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, – 5.UA) – особливо на тлі того, що Москва збільшує свій арсенал нестратегічної ядерної зброї в Європі", – наполягає він.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, хто очолить ДП "Антонов"
  Наступний матеріал
  "Укргазвидобування" і хорватська Crosco буритимуть 12 нових свердловин на Полтавщині
  Loading...

  У ФРН критикують висування екс-канцлера у раду директорів "Роснафти"

  "Незручна обмовка": Лавров визнав, що Росія бомбардувала та обстрілювала Україну

  У 2018 році Росія піде з Донбасу – Гримчак

  Від Прибалтики до Чорного моря: Росія масово стягує техніку вздовж кордону – InformNapalm

  В НАТО відреагували на візит Путіна до Абхазії

  Російський експансіонізм на пострадянському просторі: що спільного між агресією РФ в Україні та Грузії