Ан-70 у небі
Ан-70 у небі 5 канал

Стало відомо, хто очолить ДП "Антонов"

Відповідний наказ про призначення був підписаний у держконцерні "Укроборонпром"

Виконувачем обов'язків президента державного підприємства "Антонов" став Олександр Кривоконь. Відповідний наказ було підписано ще у вівторок, 15 серпня. Про це повідомляє прес-служба держконцерну "Укроборонпром", до складу якого входить авіабудівник.

"Підставою для такого кадрового рішення стала успішна робота Олександра Кривоконя на посаді директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП), що входить до складу ДК "Укроборонпром". За півроку своєї діяльності Олександр Кривоконь успішно реалізував на ХДАВП антикризову стратегію, що дало змогу здійснити перші кроки для реанімації провідного Харківського підприємства та забезпечити його замовленнями", – повідомили в "Укроборонпромі".

У прес-службі уточнили, що раніше Кривоконь обіймав керівні посади на ДП ВО "Південний машинобудівний завод ім. О.Макарова", ДП "Завод ім. В.Малишева", корпорації "Гірничі машини" (наразі – Corum group) та ін.

"Новий керівник ДП "Антонов" має підтримати обраний вектор розвитку підприємства, забезпечити виконання маркетингового плану будівництва літаків, прискорити вихід "Антонова" на міжнародний ринок безпілотних літальних апаратів та поглибити міжнародну співпрацю", – підкреслили у корпорації.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба прийняв рішення піти у відставку. Повідомлялося, що Коцюба вирішив залишити свою посаду, змінити сферу діяльності та повернутися у приватний бізнес.

Дивіться також фотогалерею:

"Генріх Онгірський" знову всіх здивував: вітчизняний Ан-2-100 встановив черговий рекорд – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"З колишніх днів не завариш чаю, любив, як вмів і люблю, як знаю": свій 55-й День народження відзначає Юрій Іздрик
Наступний матеріал
МЗС Німеччини проти методів залякування у відносинах з РФ
Loading...