5 канал

Президент авіабудівника "Антонов" йде у відставку

Як повідомляє "Укроборонпром", він вирішив залишити свою посаду та змінити сферу діяльності

Президент державного підприємства "Антонов" Олександр Коцюба прийняв рішення піти у відставку. Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", до складу якого входить авіабудівник. Як мовиться у повідомленні, після понад рік роботи Коцюба вирішив залишити свою посаду, змінити сферу діяльності та повернутися у приватний бізнес.

"За цей час "Антонов" відправив у перший політ Ан-132D, наростив фінансові показники, посилив позиції на світовому ринку та розширив партнерство зі світовими гігантами. Олександр Коцюба активно розвивав підприємство, працював над реформуванням його підрозділів згідно міжнародних норм і показав себе як успішний менеджер", – наголосили у прес-службі.

У підсумку в "Укроборонпромі" дякують Коцюбі "за плідну роботу на чолі провідного українського авіабудівного підприємства" і бажають "успіхів у подальших бізнес-проектах".

Варто зазначити, що напередодні оголошення про відставку Коцюби, українські ЗМІ опублікували інформацію, що менеджер протягом року отримав понад 1,4 млн грн добових в якості утримання на відрядження. І журналісти підкреслювали, що в цю суму не входять витрати на перельоти та на готелі, які покривались окремо.

Нагадаємо, нещодавно "Антонов" анонсував випуск щонайменше 70 літаків протягом п'яти років.

Дивіться також фотогалерею на тему:

ФОТО: Столтенберг особисто оцінив потужності літаків від ДП "Антонов"

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Під Одесою п'яний водій влетів у поліцейський автомобіль
Наступний матеріал
У Держдепі США прокоментували чутки про постачання Україною ракетних двигунів до КНДР
Loading...