Хізер Нойєрт
Хізер Нойєрт Скріншот відео

У Держдепі США прокоментували чутки про постачання Україною ракетних двигунів до КНДР

У свою чергу, експерт Майкл Еллеман заявив, що журналісти його неправильно зрозуміли. Після чого видалив свої облікові записи в соціальних мережах.

У Державному департаменті США прокоментували скандал щодо нібито поставок українських ракет до КНДР, передає "5 канал". В американському зовнішньополітичному відомстві підкреслили, що Україна завжди виконувала домовленості та запобігала відправці заборонених матеріалів до Північної Кореї. Але про скандальну статтю в The New York Times там знають і будуть розбиратися.

"Ухвалено багато резолюцій Ради безпеки ООН. Вони зобов'язують всі держави, зокрема й Україну, запобігати відправці стратегічно важливих технологій у КНДР. Я знаю, що раніше Україна завжди запобігала поставкам заборонених матеріалів у країни, які викликають велике занепокоєння. У нас з нею гарні відносини", – зазначила прес-секретар  Держдепу Хізер Нойєрт.

Тим часом сам експерт, на якого посилалися американські журналісти у своєму матеріалі про можливі використання українських технологій у ракетах Північної Кореї, заявив, що журналісти зробили неправильні висновки з його слів. Майкл Еллеман запевнив, що не звинувачував Україну в подібних діях, а сам не є прихильником Росії, хоча звідти родом його дружина. Після чого видалив свої облікові записи в соціальних мережах.

5.ua

А у розвідці США взагалі заявили, що КНДР може виготовляти ракети самостійно – без допомоги інших країн.

Попередній матеріал
Президент авіабудівника "Антонов" йде у відставку
Наступний матеріал
У Івано-Франківську випадково виявили масове поховання – ймовірно жертв НКВС
Loading...