Twitter

Експерт уточнив: Ракетні двигуни КНДР могла поставити й Росія

  Постачальником ракетних двигунів для нових північнокорейських ракет могла бути Росія, уточнив Майк Еллеман, який раніше закинув поставки до КНДР "Південмашу"

  Радянські ракетні двигуни для перших ступенів нових північнокорейських ракет могли потрапити до КНДР як з України, так і з Російської Федерації. Про це в понеділок ввечері написав ракетний експерт Майк Еллеман на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, повідомляє видання DW.

  Еллеман також наголосив, що не визнає український уряд причетним бодай якось до спроб продати чи переправити КНДР ракетні технології. На тлі цього він вказав на те, що в Україні раніше було заарештовано кілька громадян Північної Кореї, що намагалися отримати секретні матеріали на ракетну тематику.

  Раніше в статті американського видання The New York Times з'явилася інформація про те, що Північна Корея купує на чорному ринку потужні ракетні двигуни, які, ймовірно, походять з українського заводу "Південмаш". Матеріал журналістів базувався на даних та аналізі Еллемана.

  Нагадаємо, українські ракетобудівники заперечили будь-яку причетність до передачі небезпечних технологій північнокорейському режиму.

  Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олександр Турчинов прокоментував чутки про поставки Україною ракетних технологій до КНДР. 

  Попередній матеріал
  Міжнародний аеропорт "Одеса" вибрав нового очільника
  Наступний матеріал
  "На пікові дати": "Укрзалізниця" призначила 5 додаткових потягів до Дня Незалежності
  Loading...