Санкції проти Росії
Санкції проти Росії dt.ua

США запровадили санкції проти 103 установ і компаній Китаю та Росії – що відомо

  Читайте по-русски
  До санкційного переліку ввійшли, зокрема, Міністерство оборони Росії та Служба зовнішньої розвідки РФ

  США ввели обмеження у сфері торгівлі проти 103 організацій і компаній із Росії та Китаю, які вважаються кінцевими споживачами продукції військового призначення. Про це мовиться в офіційному повідомленні Міністерства торгівлі США.

  "Бюро з питань промисловості й безпеки (BIS) вносить зміни до Положення про управління експортом й додає новий список "Кінцевих споживачів товарів військового призначення", що включає насамперед 103 суб'єкти господарювання, зокрема 58 китайських та 45 російських компаній", – зазначається в повідомленні.

  Указані юридичні особи підпадають під обмеження щодо експорту, реекспорту та передачі американської продукції військового та подвійного призначення.

  До санкційного переліку ввійшли, зокрема, Міністерство оборони Росії, Служба зовнішньої розвідки РФ, ракетно-космічний центр "Прогрес", холдинг "Російські вертольоти", держкорпорація "Ростех". Аби американські постачальники змогли співпрацювати з цими компаніями, потрібно оформлювати нові ліцензії, зауважили в Мінторгівлі США.

  У Міністерстві торгівлі США зауважують, що список зі 103 організацій може бути змінений – може як збільшуватися, так і зменшуватися. Відповідне рішення уповноважений приймати Комітет із перегляду списку кінцевих користувачів, до складу якого входять представники міністерств торгівлі, оборони, енергетики, фінансів, а також Державного департаменту США.

  Як повідомляв 5.UA, 17 грудня 2020 року Євросоюз продовжив санкції проти РФ ще на пів року – хто відчує їхню дію першим.

  Попередній матеріал
  Pfizer і BioNTech випробують свою вакцину на новому штамі COVID-19
  Наступний матеріал
  Український політв'язень Шумков повертається з російського полону – Денісова
  Loading...

  Євросоюз продовжив санкції проти РФ ще на пів року – хто відчує їхню дію першим

  МЗС: "Продовження санкцій ЄС проти Росії – сигнал про підтримку України"

  Лідери ЄС погодили рішення щодо продовження санкцій проти Росії

  Австрійські архітектори будують театр в окупованому Севастополі, Україна готує санкції – посол

  Кабмін продовжив економічні санкції проти Росії до 2022 року

  Агресія РФ це не тільки загроза Україні, це глобальний виклик, треба посилювати санкційний тиск – Порошенко на безпековому форумі у Галіфаксі