"Північний потік-2"
"Північний потік-2" UA.News

Конгрес США погодив нові санкції проти "Північного потоку-2" – Bloomberg

  Читайте по-русски
  "Північний потік-2" не будується з грудня 2019 року через американські санкції

  Палата представників і Сенат Конгресу США домовилися включити додаткові санкції проти газопроводу "Північний потік-2" у проєкт оборонного бюджету на 2021 рік. Про це повідомило агентство Bloomberg із посиланням на джерела.

  Під санкції мають потрапити страхові та сертифікаційні компанії, які працюють із російськими суднами для завершення будівництва газопроводу. Оборонний бюджет на 2021 рік має бути прийнятий до кінця цього року.

  Сенатор Боб Менендес від "Демократична партії" заявив, що "Німеччина як союзник і її чиновники не потраплять під жодні санкції".

  Відповідно до законопроєкту, США будуть повідомляти союзників перед введенням санкцій. Це положення було додано після того, як член Палати представників Еліот Енгель (Демократична партія) висловив стурбованість тим, що санкції завдадуть шкоди Німеччині та іншим європейським країнам, водночас дозволивши Росії "не попастися на гачок".

  Як повідомляв 5.UA, "Північний потік-2" не будується з грудня 2019 року через американські санкції. У "Газпромі" заявляли, що побудований на 94% газопровід буде добудований російською стороною. У липні Датське енергетичне агентство (DEA) дозволило Nord Stream 2 прокладати труби з використанням суден зі звичайною (якірною) системою позиціонування.

  20 жовтня Держдепартамент США опублікував роз'яснення, в якому мовиться, що під американські санкції будуть потрапляти не тільки компанії, що надають судна для будівництва "Північного потоку-2", а й ті, які займаються модернізацією суден, які повинні його добудувати, встановлюють на них необхідне обладнання або фінансують ці процеси. Це означає, що санкції можуть бути введені проти компаній, які займалися або будуть займатися переобладнанням російського трубоукладального судна "Академік Черський". Загалом санкції можуть торкнутися понад 120 компаній з 12 країн Європи.

  Попередній матеріал
  Євросоюз має намір закупити 300 мільйонів доз вакцини від коронавірусу компанії BioNTech і Pfizer
  Наступний матеріал
  Викиди в атмосферу від оранки землі в рази більші за викиди заводів чи автомобілів – еколог
  Loading...