Google

Скорочення молоді та дітей: експерти ВООЗ повідомляють, що людство "старіє"

  У 1980 році частка жителів планети, яким за 60 років, становила менше ніж шість відсотків від загальної чисельності населення світу, а до 2050 року перевищить 16 відсотків

  У ВООЗ наголошують, що людство "старіє". Про це повідомляє Центр новин ООН.

  "Глобальна чисельність людей віком 60 років і за 60 більше ніж подвоїться - з 542 мільйонів осіб у 1995 році до приблизно до 1,2 мільярда людей у 2025 році. Згідно з даними ВООЗ, низька народжуваність і зниження смертності кардинально змінили демографічну картину. Зараз світ "старіє": значно зростає кількість людей похилого віку і скорочується частка дітей і молоді. Передбачається, що чисельність населення світу віком 65 років і старше в період 2015-2050 років збільшиться у два з половиною рази - з 608 млн до 1,6 млрд людей", – підкреслюють експерти.

  За даними ВООЗ, у 1980 році частка жителів планети, яким за 60 років, становила менше ніж шість відсотків від загальної чисельності населення світу, а до 2050 року перевищить 16 відсотків.

  "В Європі вже у 2015 році люди віком 65 років і за 60 становили 18 відсотків громадян. Дещо молодші жителі країн Північної Америки: там цей показник рік тому дорівнював 15 відсоткам", – зазначили в міжнародній організації.

  Як повідомляв 5.UA, Всесвітня організація охорони здоров'я уклала перелік стійких до ліків бактерій, які є найбільш небезпечними для здоров'я людини.

  Попередній матеріал
  В Україні з'явилася міні-копія фонтана Sky Garden
  Наступний матеріал
  Геращенко відреагувала на перемовини США і РФ стосовно звільнення Сенцова
  Loading...

  Усик відповів на запитання журналістів, чий Крим

  Бабченко розкрив раніше засекречені дані про замах на нього – що ще готував Кремль для України

  Оприлюднено ім’я новообраної "Міс Україна 2018"

  NASA: до Землі наближається астероїд розміром з Біг-Бен

  Глава МЗС Угорщини "загримів" до бази "Миротворець"

  "Вимагаємо поваги до України": Порошенко про видачу угорських паспортів