ВООЗ офіційно визнала ігроманію психічним розладом

  Такий розлад може бути діагностовано, якщо модель поведінки тягне за собою порушення в особистій, сімейній, соціальній та інших напрямках і спостерігається протягом щонайменше 12 місяців

  У понеділок, 18 червня, ВООЗ опублікувала одинадцяте видання Міжнародної класифікації хвороб. У ньому залежність від цифрових та відеоігор описана, як "модель наполегливої або періодичної ігрової поведінки", яка стає настільки великою, що отримує "перевагу над іншими життєвими інтересами", повідомляє DW.

  Такий розлад може бути діагностовано, якщо модель поведінки тягне за собою порушення в особистій, сімейній, соціальній та інших напрямках і спостерігається протягом щонайменше 12 місяців.

  "Це дозволяє зрозуміти, що примушує людей хворіти та вмирати, а також вживати заходів для запобігання страждань і порятунку життів", – зазначив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус, передає агенція Reuters.

  Оновлена МКХ-11 розроблялася протягом десяти років і вперше опублікована в електронному вигляді. Тепер вона налічує 55 тисяч захворювань, травм та причин смерті. Нею керуються лікарі по всьому світу, а також вона є основою для "визначення тенденцій і статистики в глобальному масштабі" в галузі охорони здоров'я.

  Як повідомляв 5.UA, Всесвітня організація охорони здоров'я уклала перелік стійких до ліків бактерій, які є найбільш небезпечними для здоров'я людини.

  Попередній матеріал
  Список бранців Кремля передали генсеку ООН Гутеррешу
  Наступний матеріал
  Київ і Будапешт проведуть переговори щодо закону про освіту

  Підозра на кір: на Київщині школяра терміново госпіталізували під час ЗНО

  В Одесі від кору помер 10-місячний хлопчик

  Новий закон у США: невиліковно хворим дозволили використовувати експериментальні медикаменти

  Спалах триває: за тиждень на кір захворіли понад 1 тис. українців

  У Києві від ботулізму померла жінка

  "Перемогти себе": 18-річна українка з ДЦП виборює медалі на світових чемпіонатах з пара-карате