Щеплення від кору

Спалах триває: за тиждень на кір захворіли понад 1 тис. українців

  Кір – небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків від якого не існує, нагадують у МОЗ

  За попередній тиждень на кір в Україні захворіли більше 1,3 тисяч осіб, серед яких 800 – діти. Такі дані наводить прес-служба МОЗ.

  "За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 21-й тиждень 2018 року на кір захворіли 1334 людини – 522 дорослих і 812 дітей. Зупинити спалах може тільки посилена імунізація", − наголошують у Міністерстві охорони здоров’я.

  Також фахівці радять всім, хто не отримав вчасно дві дози вакцини КПК, провести щеплення, а місцеву владу − посилити заходи з вакцинації. Особливо це стосується дитячих колективів.

  "Кір – небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки. Діти, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику. Захистити від хвороби може тільки вакцинація", − зауважили в МОЗ.

  Як відомо, у квітні цьогоріч вікові рамки додаткової імунізації з кору були розширені до 18 років. За попередніми підрахунками, наразі в Україні 760 тисяч дітей, які вчасно не отримали першу або другу дозу КПК.

  Попередній матеріал
  "Негайно повернулися на базу": неподалік спостерігачів ОБСЄ пролунав вибух
  Наступний матеріал
  Стало відомо, як у Європарламенті відреагували на те, що Бабченко живий