fakty.ua

Стало відомо, як у Європарламенті відреагували на те, що Бабченко живий

Водночас, незважаючи на позитивне завершення цієї ситуації, необхідно зберігати увагу до інших справ залякування та переслідування журналістів в Росії

У Європарламенті з великим полегшенням дізналися, що журналіст Аркадій Бабченко живий, але наголошують на загрозах та небезпеці, яким продовжують піддаватися критики режиму Путіна. Про це від імені найбільшої у Європарламенті політичної групи Європейської народної партії (ЄНП) заявив депутат від Чехії Яромир Штетіна, повідомляє "Укрінформ".

"З великим полегшенням ми дізналися, що російський журналіст Аркадій Бабченко, який вважався убитим у Києві учора, живий. Ми продовжуватимемо відслідковувати пояснення від української влади про причини інсценування цього вбивства відомого критика режиму Путіна", – наголосили в ЄНП.

Водночас, як відзначив європарламентарій, незважаючи на позитивне завершення цієї ситуації, необхідно зберігати увагу до інших справ залякування та переслідування журналістів в Росії.

Як повідомляв 5.UA, журналіст Аркадій Бабченко, про вбивство якого повідомили напередодні, в середу, 30 травня, вийшов на брифінг СБУ. Голова Служби безпеки Василь Грицак повідомив, що загибель росіянина було інсценовано. Працівники Служби безпеки України затримали організатора замаху на вбивство журналіста. Грицак під час брифінгу розповів, як російські спецслужби спланували злочин.

"Ісусу знадобилося три дні – Бабченку вистачило одного": соцмережі продовжують активно реагувати на "воскресіння" журналіста

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Спалах триває: за тиждень на кір захворіли понад 1 тис. українців
Наступний матеріал
Геращенко пояснив, навіщо знадобилося інсценувати смерть Бабченка

Справа щодо вбивства Бабченка була піаром, тому Слідчий комітет закриє її тихо – Новіков

Пономарьов про замах на Бабченка: "Якби таке сталося у Великій Британії чи США, то скандал був би неймовірний"

Замах на вбивство Бабченка: чому російські спецслужби наймали саме колишніх АТОвців – Пономарьов

"Україна надзвичайно класно склала іспит на державність": Порошенко прокоментував спецоперацію з Бабченком

CNN, BBC та навіть Росія: світові ТБ ретранслювали брифінг СБУ і Бабченка з "5 каналу"

5 канал - трансляція наживо