Машина Шеремета
Машина Шеремета 5 канал

Стежками спецслужб РФ: що передувало "воскресінню" Бабченка в Україні

Історія з Бабченко − приклад вдалої роботи українських спецслужб. На жаль, перш ніж відбулася така показова спецоперація, сталися показові та зухвалі вбивства

Досі триває слідство у справі низки резонансних злочинів, здійснених на території України. Зокрема, мова про журналіста Павла Шеремета, екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, чеченського добровольця Аміну Окуєву та бійця АТО із Грузії Тимура Махаурі.

  • Липень 2016-го

Він не від'їхав від будинку і кілометра. На розі вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького  − у самому центрі столиці − вибухнула машина Павла Шеремета. Відомий журналіст, який критикував російську владу, загинув ще до приїзду медиків 20 липня 2016 року.

  • Березень 2017-го

Свідок у справі держзради Віктора Януковича, колишній депутат російської держдуми Денис Вороненков отримав кулі у голову та живіт. Вони з охоронцем саме виходили з готелю − також у середмісті Києва.

За кілька тижнів до вбивства, Москва оголосила у розшук Вороненкова.

  • Вересень 2017-го

Машина екс-добровольця одного з українських батальйонів, уродженця Чечні, Тимура Махаурі злетіла у повітря поблизу Бесарабської площі у вересні 2017 року. Під час Другої чеченської війни Махаурі воював проти росіян. Крім того, брав участь у російсько-грузинській війні 2008 року на боці Тбілісі.

  • Жовтень 2017-го

У жовтні того ж року з другої спроби кілерам вдалося дістатися до Аміни Окуєвої. Бійця одного з батальйонів МВС, яка воювала на сході проти росіян, та її чоловіка Адама Осмаєва − за чотири місяці до цього вже намагався вбити замовний стрілець. Тоді не вийшло.

Цього разу їх чекали на дорозі, якою подружжя поверталося додому до Глевахи, неподалік Києва. Машину розстріляли з автоматів. Аміні влучили в голову.

Максим Волобоєв, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Ісусу знадобилося три дні – Бабченку вистачило одного": соцмережі продовжують активно реагувати на "воскресіння" журналіста

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"БлогПост": неймовірне "воскресіння" і цілком реальний замах на Бабченка – топ-тема очима блогерів
Наступний матеріал
"Губи були сині, дитина не дихала": у Запоріжжі ледь не втопилися 6-річні дівчатка
Loading...