Російський лоукостер оподаткував покупки у Duty Free

  Спеціальний тариф для провезення неоподаткованих покупок існував у авіакомпанії "Побєда" і до того, а зараз він різко зріс до 35 євро

  Російська авіакомпанія "Побєда", яка за мірками РФ вважається "лоукостером", раптом істотно підняла ціни на провезення в салоні літака покупок з магазинів безмитної торгівлі (Duty Free), повідомляє сайт Frequent Flyers. Раніше спеціальний тариф для таких покупок становив 700 рублів або 10 євро (відповідно – при вильоті з російського і зарубіжного аеропорту). Тепер же один пакет з "безмитними" покупками оподаткували, як ручну поклажу: 2000 рублів або 35 євро.

  Прес-служба авіакомпанії обґрунтувала нові побори тим, що пасажири проносять на борт "велику кількість пакетів з покупками Duty Free", а це "збільшує час обслуговування розворотного рейсу, що неприпустимо для лоукостера". Крім того, "збільшилася кількість бешкетників на борту через алкогольне сп'яніння. За спостереженням авіакомпанії, пасажири проносять пакети Duty Free з алкогольною продукцією і в польоті вживають алкогольні напої всупереч забороні перевізника".

  Неоподаткованими залишаться тільки "невеликі покупки Duty Free, які вміщаються в дамську сумочку/чоловічий портфель" – тобто те, що можна сховати від працівників компанії. Однак ті й тут усе передбачили, і недавно встановили граничні габарити дамських сумочок і портфелів – тож дозволені для ввезення в Росію митними правилами 3 літри алкоголю туди точно не помістяться.

  Тож у Duty Free без додаткових поборів від російських перевізників можна купувати лише парфуми і шоколадки. Втім, любителям випити FrequentFlyers радить купувати алкоголь у пласких півлітрових пластикових пляшках, які випускаються спеціально для магазинів безмитної торгівлі. Такі ємності можна буде розкласти по кишенях одягу, головне – не відкривати пакет, а акуратно намотати його навколо пляшки.

  Нагадаємо, напередодні у Сочі росіянам заборонили купатись після 20:00 і закрили пляжі.

  Попередній матеріал
  Екс-заступник начальника Генштабу розповів про "дух" хресної ходи і засланих "казачків"
  Наступний матеріал
  Рада виділила ЦВК додаткові мільйони гривень на проведення проміжних виборів

  Служба зовнішньої розвідки РФ не визнає окупації Криму Росією

  У Сочі росіянам заборонили купатись після 20:00 і закрили пляжі

  Ембарго на російські товари набуло чинності

  Російська мафія почала активну діяльність у Німеччині – керівник поліції ФРН

  У Росії розчавили понад 7 тонн української черешні

  Помилилися: Німецьке відомство офіційно вибачилося за "Сімферополь, Крим, Росія" у своїх документах