У Сочі росіянам заборонили купатись після 20:00 і закрили пляжі

Забезпечити недоступність пляжів для відпочивальників повинні паркани і приватна охорона

У російському курортному місті Сочі відпочивальникам заборонили з'явдлятись на пляжах і купатись після 20:00. Про це повідомив головний редактор місцевого сайту "БлогСочи" Олександр Валов у матеріалі "Пляжі перетворюються ... перетворюються пляжі ... в концтабір!"

За його словами, "на центральному пляжі міста-курорту Сочі купка мордоворотів з приватних охоронних підприємств, пославшись на усне розпорядження заступника начальника курортної справи і туризму Сергія Домората і на постанову глави міста Сочі Анатолія Пахомова №801 "про затвердження правил використання водних об'єктів загального користування", де лише сказано, що всі муніципальні пляжі працюють з 8:00 до 20:00, стали у прямому сенсі викидати сочинських туристів з пляжної смуги, мотивуючи свої дії турботою про їх безпеку, мовляв, з 8-ї вечора ніхто не має права підходити до моря, а вже тим більше в ньому купатися".

Олександр Валов продовжує: "Після цього чиновники змусили орендарів закрити вхід на пляж, перетворивши його в прямому сенсі на концентраційний табір. Мало їм, мабуть, зборів на санаторних пляжах. Мерія російського курорту, мабуть, тим самим хоче сказати туристам, мовляв, якщо хочете романтичну прогулянку по пляжу під місяцем або викупатися перед сном – валіть у знову відкриту Туреччину!..."

Журналіст опублікував фотосвідчення про закриття пляжів і апелював до Конституції РФ, яка начебто гарантує росіянам право безперешкодного пересування. "Отже, як бачите, на нашому боці – Конституція РФ, проти нас – безумство чиновників і постанови глави міста, яке як бачите, не може будь-яким чином применшувати права громадян Російської Федерації", – запевнив Валов.

Однак чиновників Конституція не стримала, і сьогодні вони офіційно підтвердили: адміністрація міста Сочі включала в обов'язки співробітників приватних охоронних структур, які охороняють пляжі на курортах, не пускати на них людей після 20:00. Таке повідомлення прес-служби адміністрації цитує TJournal. На зборах з власниками пляжів представники влади зобов'язали працівників приватної охорони постійно контролювати знаходження людей на пляжах. Там, де охоронців немає, пропонується використовувати огорожі. На тих пляжах, де є фізичні огорожі, вночі необхідно просто закривати хвіртки.

Містяни підтвердили: чиновники виконують і навіть перевиконують розпорядження мерії. Так, напередодні на міському пабліку "Підслухано. Сочі" з'явилось фото не те що паркану, а повністю заблокованої бетонними блоками дороги до іще одного пляжу із підписом: "У Сочі заблокували в'їзд на пляж "Червоний Штурм". Всім приємного відпочинку".

/
/
/

Нагадаємо, напередодні з'явилось відео, як озброєні автоматами окупанти зганяють кримчан із пляжів поблизу Севастополя.

Попередній матеріал
Посол України в Канаді: Угода про ЗВТ з Канадою показує, що в Україну можна вкладати гроші
Наступний матеріал
Бойовики майже 5 годин гатили з САУ: оборонці Попасної показали наслідки

Відео: у Криму окупаційна поліція з автоматами виганяє людей з пляжу

У Севастополі окупанти вивезли на будівництво пісок із дитячого пляжу – соцмережі

П’ять пляжів Одещини потрапили до списку найчистіших у світі

В Одесі відкрили незаконно привласнений екс-міністром пляж – Саакашвілі