Посол України в Канаді: Угода про ЗВТ з Канадою показує, що в Україну можна вкладати гроші

Угода про зону вільної торгівлі з Канадою – це ще одне вікно України у світ, зазначив Андрій Шевченко

Угода про зону вільної торгівлі – це сигнал всьому світу, що в Україну можна вкладати гроші. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко.

"За великим рахунком, ця угода (Угода про ЗВТ між Україною і Канадою – 5.ua) посилає сигнал в Канаду і по всій планеті, що в Україну можна вкладати гроші, що з Україною можна вести бізнес, можна торгувати, можна створювати спільні проекти, тобто це сигнал "свій" ... для нас це ще одне таке хороше вікно у світ", – зазначив він.

"Для абсолютної більшості продуктів відтепер з новою угодою не буде митних тарифів при постачанні цих товарів на канадський ринок. Впродовж семи років ми вийдемо на скасування 99% взаємних тарифів, тобто це фактично повністю вільний ринок, яким ми відкриваємо один для одного з дуже невеликими обмеженнями", – пояснив Шевченко.

Повну версію розмови з Андрієм Шевченком дивіться уже незабаром на нашому сайті в рубриці "Інтерв'ю"

За словами посла, згідно з угодою, Україна допускає канадські компанії до державних закупівель.

"Це дуже сильний важіль проти корупції. Це вже не той випадок, коли ти можеш просто фірмі свого кума чи товариша віддати якийсь тендер, зовсім інша історія ... Це купа інструментарію, який бери і користуйся", – наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні під час офіційного візиту до Києва прем'єр-міністр Джастін Трюдо запевнив, що Канада завжди стоятиме на боці України. У відповідь Президент Петро Порошенко назвав заокеанського союзника "не лише стратегічним партнером, але й справжнім другом". Сьогодні ж офіційні Київ та Оттава підписали міжурядову угоду про зону вільної торгівлі та розпочали негайні консультації щодо візової лібералізації.

Попередній матеріал
УЄФА визначив кращого гравця Євро-2016
Наступний матеріал
У Сочі росіянам заборонили купатись після 20:00 і закрили пляжі

Гройсман: Я вірю, що Україна буде успішною, зокрема з такими друзями як Канада

Президент: Домовилися про продовження місії канадських інструкторів в Україні

Прем'єр-міністр Канади прибув до Києва

Україна має намір закупити зброю у Канади – ЗМІ

Уряд схвалив угоду про вільну торгівлю з Канадою

5 канал - трансляція наживо