virtualaz.org

Російська мафія почала активну діяльність у Німеччині – керівник поліції ФРН

  Російські мафіозі також активні у "непопулярних" для організованної злочинності типах правопорушень, як-то крадіжки чи пограбування магазинів

  Російська мафія почала активну діяльність зі збільшення власної присутності у Німеччині. Про це заявив керівник Федерального відомства кримінальної поліції Гольґер Мюнх у інтерв'ю виданню Die Welt am Sonntag, передає Deutsche Welle.

  "Ми спостерігаємо динамічний розвиток російсько-євразійської організованої злочинності. Зараз вона почала поширюватись на Захід", - сказав він.

  За його словами, російські мафіозі також активні у "непопулярних" для організованної злочинності типах правопорушень, як-то крадіжки чи пограбування магазинів. Одним з найбільш небезпечних явищ Мюнх назвав "злодіїв у законі" - мафіозних лідерів, які у Німеччині збирають довкола себе не лише росіян, але й абхазців, грузинів та туркменів.

  Крім того, за даними поліції, раніше у ФРН було близько 20-40 тисяч осіб, пов'язаних із такими утвореннями. Зараз же, каже Мюнх, йдеться лише про приблизну "п'ятизначну цифру", оскільки кримінал перебуває у тіні. У мафіозі, додав він, міцні мережі зв'язків, побудовані як в колишньому СРСР, так і в німецьких в'язницях.

  "Вісім-десять відсотків в'язнів німецьких тюрем - російськомовні чи вихідці з РФ, близько 5000 осіб", - вказав Мюнх.

  Нагадаємо, у червні в Іспанії затримали 6 росіян та українця, які мали зв'язки із "тамбовським" мафіозним угрупуванням та "Єдиною Росією".

  Попередній матеріал
  Муженко в АТО: Настрій військових бойовий, однак є низка проблем
  Наступний матеріал
  ЗМІ повідомляють про вибух в Туреччині – загинули четверо військовослужбовців
  Теги:
  Loading...

  "Бурштинова мафія": суд ухвалив рішення про арешт 5 організаторів злочинної схеми

  Спецпроект "тамбовська мафія": в Іспанії затримали 6 росіян та українця за зв'язок з "Єдиною Росією"

  В Італії мафія збиралася вбити міністра внутрішніх справ

  Фармацевтична мафія взяла контроль над МОЗ – Саакашвілі