5 канал

Екс-заступник начальника Генштабу розповів про "дух" хресної ходи і засланих "казачків"

"Казачкі", які охороняють монастирі Московського патріархату – це військові організації, зазначив Ігор Романенко

Так звані "1-й" і "2-й армійські корпуси" Збройних сил Російської Федерації укомплектовані лише на 40%. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив колишній заступник начальника Генштабу Ігор Романенко.

"Є проблема. Укомплектованість у них (1 і 2 армійські корпуси ЗС РФ - 5.ua) до 40%. Чим далі, і Путін, і керівництво Збройних сил російської Федерації знає про це, що той дух, як вони сказали, "православний, рускій" він значно падає і треба щось робити", – зазначив він.

Зі слів Романенка, так званий "рускій" дух йдуть піднімати "ряжені казачкі" у "хресній ході" УПЦ Московського патріархату, яка рухається найбільшими містами та йде до Києва.

"Казачкі, які охороняють монастирі Московського патріархату – це взагалі військові організації. І коли церкви наші хочуть перейти від Московського до Київського патріархату, відряджаються загони – вони дуже організовані", – зазначив він.

На запитання, чи слід розглядати "ряжених казачків" у хресній ході як ДРГ, яке йде по тилах України, екс-заступник начальника Генштабу сказав про таке: "Треба відповідні докази, але вони є, набираються, не все можна казати в ефірі. Є державна робота з цього приводу, вона проводиться СБУ і МВС безумовно. А є реакція суспільства. В Україні на поточний час нове суспільство міцніше, ніж державність. І щоб перемогти те, що ми бачимо, і те, що насувається на столицю, то повинна бути мобілізація, повинні бути спільні дії всіх", – зауважив Романенко.

Він додав: "Зараз вже видно, вони йдуть з відповідними лозунгами, які є порушенням нашого законодавства".

Нагадаємо, як заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, Кремль готує провокації у Києві під час "хресної ходи" УПЦ Московського патріархату.

Попередній матеріал
Дівчина з квітами: в Києві австралійський художник створив мистецьку візитівку спального району
Наступний матеріал
Російський лоукостер оподаткував покупки у Duty Free

Учасниками хресної ходи у Харкові стали парафіяни з "георгіївськими" стрічками

У зоні АТО терористи агітують місцевих до долучитись до "хресної ходи" на Київ – Тимчук

Кремль готує провокації у Києві під час "хресної ходи" УПЦ Московського патріархату – Парубій