texty.org.ua

Рада виділила ЦВК додаткові мільйони гривень на проведення проміжних виборів

  Парламент збільшив видатки Центральної виборчої комісії на понад 27 млн грн

  Верховна Рада виділила додатково Центральній виборчій комісії понад 27 млн грн для проведення довиборів народних депутатів 17 липня у семи округах. За ухвалення закону "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2016 рік" (№ 4865) проголосували 238 народних депутатів.

  Цим законом на 27755,8 тис. грн збільшено витрати Центральної виборчої комісії. Передбачено виділити за кодом 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України" 12500 тис. грн, за кодом 6731050 "Функціонування Державного реєстру виборців" – 15255,8 тис. грн.

  Зі слів народного депутата Сергія Алєксєєва від фракції БПП, ці кошти необхідні для проведення виборів 17 липня. Він пояснив, що зокрема зросла кількість виборчих дільниць до 1 тис. 142, а раніше було передбачено 600 дільниць.

  Також Алєксєєв зауважив, що передбачалася участь у виборах 175 кандидатів в народні депутати, а фактично їх 376, тому необхідний додатковий обсяг фінансування. За словами депутата, ці додаткові витрати з бюджету планується компенсувати за рахунок адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних, фізичних осіб, підприємств та громадських формувань.

  Раніше повідомлялося, що Кабмін виділив ЦВК 7,35 млн грн на довибори в парламент.

  Попередній матеріал
  Російський лоукостер оподаткував покупки у Duty Free
  Наступний матеріал
  На Житомирщині силовики викрили фірму, яка експортувала нелегальний ліс до Азії

  У проміжних виборах на семи округах буде рекордно багато технічних кандидатів – ГМ "Опора"

  ЦВК завершила реєстрацію кандидатів на довибори у Верховну Раду

  Магера: довибори в парламент можуть бути зірвані через нестачу фінансування