5 канал

У проміжних виборах на семи округах буде рекордно багато технічних кандидатів – ГМ "Опора"

Спостерігачі фіксують випадки, коли кандидати йшли на реєстрацію цілими сім'ями, і до Центрвиборчкому їх організовано привозили автобусами, зазначила Айвазовська

У проміжних виборах на семи одномандантних округах, які відбудуться 17 липня, буде рекордно багато технічних кандидатів. Спостерігачі фіксують навіть випадки, коли кандидати йшли на реєстрацію цілими сім'ями, і до Центрвиборчкому їх організовано привозили автобусами. Про таке в ефірі "5 каналу" повідомила координатор виборчих програм ГМ "Опора" Ольга Айвазовська.

"Наприклад, Луганська область, 104-й виборчий округ, де уже зареєстровано 107 кандидатів. Величезна частка з них невідомі нікому особи, які, за нашою інформацією, підвозилися цілими автобусами до ЦВК з метою організованої реєстрації. Більше того, наприклад, у Дніпропетровському виборчому окрузі, у Дніпрі, 27-й округ, є чотири кандидати з однаковим прізвищем", - заявила вона.

Айвазовська додала: "І ми також фіксуємо такі безпрецедентні випадки, коли реєструються цілими сім'ями. Центральна виборча комісія, реєструючи їх, і технічних кандидатів, і двійників, закликала громадськість реагувати, але відсутня законодавча база, для того щоб можна було усунути їх з процесу реєстрації".

Нагадаємо, 21 червня ЦВК завершила реєстрацію кандидатів на довибори у Верховну Раду.

Попередній матеріал
Полторак назвав найбільшу стратегічну помилку України
Наступний матеріал
НБУ підтвердив прогноз зростання ВВП
Теги:
Loading...

Магера: довибори в парламент можуть бути зірвані через нестачу фінансування

Оновлювати ЦВК потрібно до виборів 17 липня – Кошель

Парубій: Чи має шанси пройти через ВР закон про вибори на Донбасі

Гончаренко: У БПП немає дискусій щодо закону про вибори в окупованих районах Донбасу

Комітет виборців: Нова ЦВК може бути гіршою, ніж чинна

5 канал - трансляція наживо