Фото DW

Помилилися: Німецьке відомство офіційно вибачилося за "Сімферополь, Крим, Росія" у своїх документах

  Відомство вже принесло свої вибачення консулу Генерального консульства України в Ганновері

  Чиновники відомства у справах іноземців Ганновера перепрошують за прикру помилку, якої припустились при оформленні запрошення-зобов'язання для особи, яка мешкає у Криму. Про це у п'ятницю, 8 липня, написав Удо Меллер, прес-секретар відомства у справах іноземців Ганновера, інформує Deutsche Welle.

  У відомстві підтвердили, що інцидент мав місце. Причину помилки пояснили "недостатньою перевіркою інформації чиновником". "До відома всіх працівників відомства довели, що подібний інцидент не може повторитися", – запевнив Удо Меллер.

  Меллер також наголосив, що відомство принесло свої вибачення консулу Генерального консульства України в Ганновері Тарасу Кулайцю. Напередодні DW звернулася до відомства у Ганновері з проханням пояснити, чому у формулярі зобов'язання, на підставі якого у закордонних консульствах ФРН надається гостьова віза в Німеччину, окупований Крим "приписали" Росії.

  Документ, в який з неуважності чиновника закралася помилка, німецьке відомство видає іноземним легальним резидентам ФРН, котрі бажають запросити до себе родичів чи друзів. В адресному рядку документа, що надалі є ключовим в аплікаційному пакеті пошукачів німецької візи, клерк німецького відомства написав наступне: "Сімферополь, Крим, Росія".

  Відсканований документ зі скандальною помилкою німців опублікувала на власній Facebook-сторінці перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова. Відреагувало на помилку німецьких бюрократів і МЗС Німеччини. "Позиція федерального уряду щодо Криму залишається незмінною. Разом з нашими партнерами по ЄС ми не визнаємо незаконну анексію Криму Російською Федерацією", – запевнили у МЗС ФРН.

  Як повідомляв 5.ua, у січні 2016 року болгарське національне телебачення назвало Крим у складі Росії в одному з сюжетів "технічною помилкою".

  Попередній матеріал
  Кодола прокоментував вчорашню бійку у Раді
  Наступний матеріал
  Жіноча молодіжна збірна з баскетболу стартує на чемпіонаті Європи
  Loading...

  Вашингтонський офіс Coca Cola перепросив за мапу Росії з окупованим Кримом (документ)

  У Франції видали атлас, у якому анексований Крим позначили як частину РФ

  Крим у французькому атласі знову став українським

  Оксфордське видавництво позначило Крим як частину Росії

  Прокуратура порушила справу проти співробітників "Coca-Cola" через мапу з анексованим Кримом

  Засновник зоопарку в Ялті, який вітав окупацію, прозрів: "Так тобі й треба, більше всіх бігав з прапорами і хотів в Росію"