Документ підтримали дев'ять членів РБ ООН. Троє проголосували проти, включаючи Росію й Китай, троє – утрималися, передає "Інтерфакс-Україна".
Раніше в російській місії при ООН зазначили, що "в тому вигляді, в якому текст представлений в Радбезі, Росія його підтримати не зможе".
У проекті резолюції США, Франція і Велика Британія засуджують факти застосування хімічної зброї збройними силами Сирії і закликають запровадити санкції проти фізичних осіб і компаній, які, на їхню думку, мають стосунок до атак із застосуванням хімічної зброї.
Санкції передбачають, перш за все, заморозку грошових коштів, інших фінансових активів та економічних ресурсів; недопущення в'їзду або транзиту підсанкційних фізосіб через територію держав-членів ООН; заборону на прямі або непрямі поставки, продаж або передачу сирійській владі хлору або предметів, зазначених у списках Конвенції по хімзброю, а також всіх видів зброї, будь-яких вертольотів і пов'язаних з ними матеріальних засобів.
Початковий список санкцій включає в себе 11 представників військового керівництва Сирії і 10 профільних установ.
Ряд країн звинувачують сирійських військових у застосуванні хімзброї в ході бойових дій у Сирії. У Дамаску такі звинувачення відкидають.