www.golos-ameriki.ru

ЦРУ: Росія у Сирії використовує тактику "випаленої землі"

  Наслідком таких дій є тисячі загиблих серед цивільних

  Росія грає в Сирії за власними правилами і використовує, у тому числі, "тактику випаленої землі", яка стала причиною загибелі тисяч місцевих жителів. Про це заявив директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США Джон Бреннан в інтерв'ю PBS, передає УНІАН.

  За його словами, "США ніколи б не стали робити ні в якому з цих військових конфліктів те, що росіяни робили в Сирії щодо почасти використаної ними політики "випаленої землі", яка призвела до руйнувань і смертей тисяч і тисяч мирних жителів".

  Так, у ЦРУ відзначили, що ще до прибуття російського військового контингенту до Сирії було зрозуміло, що Кремль "не кине свого давнього союзника" і має намір докласти більше зусиль до "захисту союзника (Башара Асада)".

  "Були переговори, щоб спробувати стримати росіян та інших, щоб дати їм зрозуміти, що Башар Асад є частиною проблеми. Він не є частиною рішення", – додав Бреннан.

  Втім, за його словами, "росіяни представили всю опозицію як терористів". "І тому вони зробили ці надзвичайно сміливі і, на мій погляд, у багатьох відносинах необачні військові дії, які призвели до загибелі такої великої кількості сирійців", – підкреслили в ЦРУ. 

  Нагадаємо, напередодні сирійські повстанці заявили про припинення "діалогу" через нові атаки в районі Дамаска та Алеппо.

  Як відомо, 28 грудня Росія і Туреччина домовилися про перемир’я в Сирії.

  Читайте також: Сенатор США – про плани на 2017 рік: "Путін має знати, що з нас досить"

  Попередній матеріал
  На Західній Україні через негоду перекрили рух транспорту
  Наступний матеріал
  Що буде з Донбасом у 2017 році та чи очікувати на деокупацію – військовий експерт

  Новий чільник ОБСЄ особисто побачив руйнівні наслідки російської агресії на Донбасі

  Сенатор США – про плани на 2017 рік: "Путін має знати, що з нас досить"

  Сирійські повстанці заявили про припинення "діалогу" через нові атаки в районі Дамаска та Алеппо

  Росія і Туреччина домовилися про перемир’я в Сирії