Санкції проти Росії
Санкції проти Росії Facebook / Петро Порошенко

"Повільний зашморг": коли Скрипаль заговорить, Захід почне запроваджувати фінансові санкції проти РФ – Горбач

Велика Британія може в себе в країні конфіскувати доходи російських чиновників, "отримані незаконним шляхом"

Коли Скрипаль заговорить, Захід почне запроваджувати фінансові санкції проти Росії. Про таке заявив в ефірі "5 каналу" політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

"Логічним буде далі те, що зробили США (розширили санкції – 5.UA). І Велика Британія має зробити щось аналогічне, тобто певні санкції, і якісь вжити заходи у фінансовій сфері. Фінансові санкції на російський капітал, російський олігархат, LondonCity – там нерухомість, там рахунки, там облігації та інше. Вони кошти арештують і конфіскують. Ніхто нічого не буде повертати. Є британський закон про конфіскацію цих доходів, отриманих незаконним шляхом. Арештують, конфіскують, будуть доводити, що ці доходи отримані незаконним шляхом, а чому незаконним – бо в Росії все незаконно насправді, за великим рахунком. Це довго, але це буде дуже серйозний крок і торкається вже найближчого оточення Путіна, олігархату. І може бути ще захід – заборона купувати й продавати російські облігації… Це означає, що мало хто буде їх купувати, бо не буде сенсу їх просто купувати. Вони втратять свою ліквідність і свою привабливість", – сказав Горбач.

Читайте також: Маховик антиросійський санкцій пішов у рух і це лише перша порція – Горбач

Він також наголосив: "Це буде продовження такої політики удавлення російської сторони саме через фінансово-економічну сферу. В часі – це повільний зашморг. Вони можуть прийти ці заходи досить швидко, це в часі буде швидко, але сама Британія теж не може цього зробити і це потрібно зробити в масштабах Європейського Союзу і відповідно з підтримкою США. В принципі, думаю, що коли заговорить скрипаль, можна буде переходити до такого роду фінансового зашморгу".

Експерт також сказав, що якщо Скрипаль заговорить – він допоможе в розслідуванні справи щодо його отруєння. Детальніше дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше, 6 квітня, Сергій Скрипаль вийшов з критичного стану та швидко одужує.

Раніше стало відомо, що опритомніла і донька Скрипаля, яку теж отруїли нервово-паралітичною речовиною. Нагадаємо, Юлія Скрипаль прийшла до тями 30 березня.

Як повідомляв 5.ua, 4 березня у британському місті Солсбері був отруєний колишній подвійний агент, екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його донька Юлія. Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що відповідальність за отруєння, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що потерпілих отруїли нервово-паралітичною речовиною групи "Новачок", розробленою ще в СРСР.

Попередній матеріал
Подарунок до Великодня: у Межигір'ї невідома самиця страуса вперше знесла яйце
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір": інтерв'ю з політичним експертом Бачою Корчілавою і нардепом Сергієм Рудиком
Loading...

Британія якнайшвидше обговорить подальші санкції проти РФ

Сергій Скрипаль вийшов з критичного стану та швидко одужує – британські лікарі

Отруту "Новачок" виготовили в закритому місті в Саратовській області РФ – The Times

Донька Скрипаля відмовилася від допомоги посольства РФ

Лондон в ООН: Росія причетна до отруєння Скрипаля, її не можна допускати до розслідувань

Отруєння в Солсбері: поліція Лондона опублікувала офіційну заяву Юлії Скрипаль