Вибори у Росії

МЗС: Організатори "виборів Путіна" у Криму потраплять у санкційний список

Перелік осіб вже складено, незабаром його верифікують

Українці, які братимуть участь в організації виборів російського президента Путіна у Криму, потраплять у санкційний список. Про це попередив міністр закордонних справ Павло Клімкін у п'ятницю, 16 березня, передає кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, йдеться про осіб, що мають російський паспорт й причетні до організації чи проведення нелегітимних виборів президента РФ на території окупованого Криму.

У МЗС України вже склали відповідний санкційний список, а цієї неділі його мають верифікувати.

У понеділок же, 19 березня, такий перелік осіб своїм колегам – очільникам МЗС країн Євросоюзу – представить міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Це відбудеться на спеціальному засіданні Ради ЄС, присвяченому розгляду ситуації в Україні.

На ньому Павло Клімікін також порушить питання про запровадження нових персональних санкцій щодо Росії – національних або Європейського Союзу. Зауважимо, що європейські санкції потребують тривалішого часу для впровадження.

"Нам достатньо, щоб низка країн ЄС ці санкції запровадили. Оскільки, якщо одна країна ЄС їх запроваджує – це фактично ЄСівські санкції. Ви пам'ятаєте, наші литовські друзі так вже робили. Тобто така практика є, і якщо ви згадаєте рішення Європарламенту, там невипадково говориться також про національні санкції. Тобто зараз у нас є інструмент ЄСівських санкцій та національних санкцій. Але я буду говорити з міністрами про те, що санкції у майбутньому повинні піднімати ціну окупації не тільки стосовно окупованого Криму, а й стосовно всієї Росії", – повідомив Клімкін.

Більше подробиць – дізнайтеся у включенні: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Путін, на тебе зачекався Каддафі": у Парижі відбулась антипутінська акція – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Засідання Державної комісії щодо погіршення погодних умов в Україні у період з 17 по 19 березня – відео
Наступний матеріал
"Реальна насмішка з боку Москви": Клімкін розповів, яка доля Договору про "дружбу" з РФ