Євро
Євро pixabay.com

Мільйонна допомога: скільки додаткових коштів виділила Норвегія на проекти Ради Європи в Україні

  Загальний внесок Норвегії – а саме €4,6 млн – спрямують на забезпечення роботи проектів над реформами у сферах, визначених пріоритетними для України новим планом дій на 2018-2021 роки

  Норвегія виділила ще €3,6 млн на реалізацію проектів Ради Європи в Україні. Про це повідомляє прес-служба Офісу Ради Європи в Україні.

  "Норвегія оголосила про рішення виділити ще 34 млн норвезьких крон (приблизно 3,6 млн євро) на реалізацію Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр., на додаток до 10 млн норвезьких крон, що їх надавали раніше як фінансову допомогу", – йдеться у повідомленні.

  Як зазначають в Офісі Ради Європи в Україні, загальний внесок Норвегії у розмірі 44 млн норвезьких крон (приблизно €4,6 млн) спрямують на забезпечення роботи проектів над реформами у сферах, визначених пріоритетними для України новим планом дій на 2018-2021 роки.

  "Серед пріоритетів – подальша підтримка реформування судової сфери, виконання судових рішень, реформа децентралізації, боротьба з корупцією, надання підтримки внутрішньо переміщеним особам, безпека журналістів та інші", – наголосили в організації.

  Як повідомляв 5.UA, до Одеського порту 19 березня зайшло судно RONG SONG (оператор Cosco), а також велика партія дорожньо-будівельної техніки. Вага вантажу, призначеного для мобільного асфальтового заводу, становить 2,5 тис. тонн.

  Попередній матеріал
  Отримали не всі: депутат розповів, скільки родин переселенців уже мають своє житло
  Наступний матеріал
  Аглофабрика Маріупольського меткомбінату запустила першу чергу сучасного комплексу газоочищення
  Loading...

  Йованович: США надали Україні майже $1 мільярд на безпекову допомогу

  Мінфін обговорив із Єврокомісією умови надання Україні четвертого траншу

  Україні не слід боятися МВФ – Данилишин

  Президент вніс до ВР законопроект про Нацбюро фінансової безпеки: які можливості з'являться у підприємців

  Потребують вашої допомоги: Молоді актори з інвалідністю не можуть потрапити на конкурс

  Столичні студенти ініціювали соцпроект "Кошик": міні-бізнес для літніх людей