Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча

Аглофабрика Маріупольського меткомбінату запустила першу чергу сучасного комплексу газоочищення

  Загальні інвестиції в реконструкцію аглофабрики – $220 млн

  На аглофабриці Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча був запущений перший комплекс сучасного газоочищення. Про це повідомляє бізнес-портал UAprom із посиланням на прес-службу групи "Метінвест".

  Зазначається, що нова система очищення агломераційних газів дозволить знизити на 90% викиди пилу та на 43% – викиди оксидів сірки. Устаткування і технології для проекту поставила італійська компанія Termokimik Corporation. Загальні інвестиції в реконструкцію аглофабрики становлять $220 млн.

  У парі з першим ступенем газоочищення на агломашинах №7, №8, №9 запущений фільтр рукавного типу. Після завершення наладки й тестування систему переведуть в режим промислової експлуатації.

  "На першому місці газоочищення за допомогою сучасних італійських циклонів HURRICLONE відбувається первинне відсіювання зважених часток. На другому ступені фільтруючі елементи доочищають газоповітряну суміш від пилу, і далі за допомогою додавання реагенту видаляються сполуки сірки. Уловлені за допомогою інноваційної системи очищення речовини повторно використовуються у виробництві", – розповіли на підприємстві.

  У "Метінвесті" нагадали, що реконструкція аглофабрики ММК ім. Ілліча стартувала 2015 року. Протягом трьох останніх років були капітально відремонтовані 8 з 12 агломашин. На агрегатах зони охолодження аглокорпуса №1 працюють ефективні електрофільтри французького виробництва. Рукавні фільтри запущені на трьох агломашинах, але вже до кінця 2020 року всі 12 агломашин підключать до нових систем очищення.

  "Метінвест" за минулий рік забезпечив більше 10% всіх промислових інвестицій нашої країни. Компанія дає приклад усім, що потрібно інвестувати в економіку і екологічні проекти. Якщо вітчизняні інвестори не будуть розвивати нашу країну, західні не прийдуть ніколи", – наголосив народний депутат України Вадим Новинський.

  "У нас є чітка програма екологічної модернізації наших підприємств в Маріуполі, яку ми розробили разом з місцевою владою і громадою. До 2020-2021 року ми по більшості наших об'єктів будемо на рівні кращих світових стандартів щодо викидів. В Україні робиться безліч частково екологічних проектів, але проектів такого масштабу як реконструкція аглофабрики комбінату імені Ілліча, спрямованих виключно на екологію, більше немає", – підкреслив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

  Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко додав: "Повна реалізація проекту екологічної модернізації аглофабрики дозволить скоротити викиди пилу в атмосферу на 90%. При цьому аглофабрика буде працювати, забезпечувати Маріуполь робочими місцями, маріупольців – гідною заробітною платою, а міський бюджет наповнить податками".

  Попередній матеріал
  Мільйонна допомога: скільки додаткових коштів виділила Норвегія на проекти Ради Європи в Україні
  Наступний матеріал
  Україна закликає Гаагу виконати судові повноваження у справі "Україна проти РФ"
  Теги: