5.ua

Західна фінансова допомога в найближчий час стабілізує стан української економіки

  Можливості, які Україна отримає за рахунок пакетів економічної і фінансової допомоги від США, ЄС і МВФ дадуть змогу стабілізувати економічну ситуацію. На цьому 5 березня наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Уряду та селекторної наради з головами облдержадміністрацій.

  Яценюк нагадав, що 6 березня у Брюсселі відбудеться позачерговий саміт глав держав і урядів країн Європейського Союзу, в якому Прем’єр-міністр України візьме участь на запрошення Ради Європейського Союзу.

  Арсеній Яценюк також підкреслив, що вчора Державний секретар США оголосив про перший пакет економічної допомоги, який отримає українська держава: «Сподіваюся, в найкоротші терміни - сьогодні і завтра - наші європейські партнери також оголосять про економічний пакет фінансової допомоги для України».

  «Ситуація з державними фінансами є дуже складною. Ті можливості, які ми отримаємо за рахунок пакетів економічної і фінансової допомоги від США, ЄС і МВФ дадуть нам можливість стабілізувати економічну ситуацію», - підкреслив Прем’єр-міністр.

  Він також наголосив, що російська військова агресія на території України має не лише політичні та безпекові, а й економічні наслідки: «Немотивована присутність російських військових на території України має надзвичайно негативний ефект в першу чергу на українську економіку».

  «Ще раз закликаємо російське керівництво негайно відвести війська, виконувати двосторонні і багатосторонні угоди. Те, що сьогодні відбувається на території АР Крим, загрожує не тільки національній безпеці України, а стало загрожувати світу в цілому. І відповідальність за ці дії лежить виключно на Росії. Жодних підстав для військової агресії на території України у російського керівництва не було, немає і не буде», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Попередній матеріал
  Кабмін назвав головні пріоритети своєї роботи
  Наступний матеріал
  Співачка Руслана отримала міжнародну нагороду за мужність
  Теги:
  Loading...