5.ua

Кабмін назвав головні пріоритети своєї роботи

  Реформа місцевого самоврядування і децентралізація влади - це одне з першочергових завдань уряду. Про це на відкритті засідання Кабінету міністрів заявив прем’єр Арсеній Яценюк.

   Губернаторам він дав два тижні на завершення підбору кадрів у регіонах та на внесення подань на керівників районних держадміністрацій. А також доручив головам ОДА швидко і ефективно навести лад у системі державної влади. Відповідальним за пакет реформ щодо місцевого самоврядування глава уряду призначив віце-прем'єра Володимира Гройсмана.

  Арсен Яценюк: «Звертаюся до керівників обласних держадміністрацій з вимогою про внесення подань на керівників районних державних адміністрацій, на заступників Терміново призначати людей, але яких людей - щоб потім їх не ловили прокуратура разом з міліцією за скоєння тих злочинів, які скоювала попередня влада. Ми бачимо сьогодні один з основних елементів, який має зробити український уряд - це демонтаж тієї централізованої влади, яка була сформована протягом останніх чотирьох років. Права треба віддавати в регіони, люди вибирали обласні та районні ради , і ці ради повинні мати відповідні повноваження».

  Попередній матеріал
  Комісар РЄ: Протести в Україні не були мирними
  Наступний матеріал
  Західна фінансова допомога в найближчий час стабілізує стан української економіки
  Теги:
  Loading...