Транш ЄС
Транш ЄС https://wpapers.ru

Мінфін обговорив із Єврокомісією умови надання Україні четвертого траншу

  Сторони відзначили, що умови відповідатимуть пріоритетам розвитку української економіки й будуть направлені на зміцнення фінансової та економічної стабільності України, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ

  Умови для впровадження четвертої програми макрофінансової допомоги Європейського Союзу Україні відповідають нинішнім пріоритетам розвитку. Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів України.

  Як зазначається, міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з віце-президентом Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом. В рамках зустрічі обговорили питання четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України та умови для виділення першого траншу допомоги. Сторони відзначили, що умови відповідатимуть пріоритетам розвитку української економіки та будуть направлені на зміцнення фінансової та економічної стабільності України, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ.

  "Ми постійно отримуємо велику підтримку ЄС на шляху перетворення України на країну із стійкою економікою та стабільною фінансовою системою. Нещодавнє схвалення Європейською комісією четвертої програми макрофінансової допомоги є надзвичайно важливим кроком у підтримці нашими європейськими партнерами реформ в країні", - сказав Данилюк.

  Своєю чергою, Домбровскіс зазначив, що Європейська Комісія позитивно оцінює зміни в Україні, що відбулися протягом останніх років. При цьому він зауважив, що Україні необхідно завершити низку важливих реформ, які дадуть поштовх розвитку економіки та посилять боротьбу з корупцією.

  Попередній матеріал
  Вдалий початок: Клімкін уперше зустрівся з колегами у форматі G7
  Наступний матеріал
  "На згадку" про війну: мешканець Бахмутського району закопав біля дому арсенал зброї