саакашвілі 5.ua

Експерт про можливість надання Саакашвілі громадянства Литви: Навряд чи воно йому потрібне

На думку журналіста, якщо Саакашвілі залишиться у США або Литві, життя політика для нього закінчиться

"Навряд чи Саакашвілі потрібне литовське громадянство з точки зору кар'єри. Думаю, що Україна була для нього таким ідеальним майданчиком, де він міг робити якраз політичну кар'єру, намагатись досягти якихось державних посад. Тому що я погано уявляю, як в такому спокійному і навіть нудному литовському житті може з'явитися якась ніша для Саакашвілі, який завжди звик бути на вістрі подій і вести активне життя", - про таке в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" сказала головний редактор інтернет-видання Insider Тетяна Ніколаєнко, коментуючи інформацію про можливість надання Саакашвілі громадянства Литви.

Вона додала: "Якщо він залишиться в США чи в Литві, чи будь-де в Європі, все-таки, я думаю, для Саакашвілі життя політика закінчиться і навряд чи йому подобається така перспектива".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що литовський європарламентарій Пятрас Ауштрявічюс та колишній дипломат, консерватор Жигімантас Павільоніс пропонують розглянути можливість надання громадянства Литви Міхеілу Саакашвілі. Про це повідомив портал Delfi

Як зазначається, на думку Пятраса Ауштрявічюса, Саакашвілі можна було б надати хоча б посвідку на проживання у Литві. Водночас, колишній дипломат, консерватор Жігімантас Павільоніс теж вважає, що Литва могла б прийняти грузинського політика, проте про це повинен попросити сам Саакашвілі.

Як повідомляв 5.UA, 27 липня в АПУ на запит інформагенції "Інтерфакс-Україна" підтвердили інформацію про те, що Президент України Петро Порошенко підписав указ щодо припинення громадянства України Саакашвілі. Воно пов'язане з поданням екс-очільчником Одеської ОДА недостовірної інформації при оформленні громадянства.

Попередній матеріал
В Україні вперше хворих на гепатит С лікуватимуть безкоштовно
Наступний матеріал
За рік середня зарплата в Україні зросла до 7360 гривень
Loading...

Як прецедент із Саакашвілі вплине на вітчизняне політичне життя – "Час. Підсумки дня"

В АПУ прокоментували інформацію про припинення Саакашвілі громадянства

Чи позбавили Михеіла Саакашвілі українського громадянства – оновлюється

Прокуратура Грузії надала Україні факти, які Саакашвілі навмисне приховав – Геращенко

Ймовірне позбавлення громадянства Саакашвілі не викреслить його з української політики – експерт

Політтехнолог про ймовірне позбавлення громадянства Саакашвілі: Це закономірний підсумок його діяльності в Україні