eastbook.eu

Експерт розповів, чи має право Саакашвілі оскаржувати рішення щодо припинення громадянства України

Саакашвілі має можливість через свого представника звернутися до українського суду з вимогою скасування рішення щодо припинення громадянства України

"Безперечно, у особи, яка вважає, що її незаконно позбавили громадянства, станом на сьогодні доволі широкий арсенал можливостей. Ці можливості містяться і в контексті загальних прав людини, і ви правильно сказали, що це можливості, пов'язані з Європейською конвенцією про захист прав людини. Ці можливості також пов'язані з інструментами Організації Об'єднаних Націй, і ці можливості пов'язані з цілою низкою інструментаріїв міжнародно-правового характеру", – так в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" прокоментував право Саакашвілі оскаржувати рішення щодо припинення громадянства України старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. Корецького НАН України Микола Сірий.

"Але, окрім того, Міхеіл Саакашвілі має можливість через свого представника, якщо його не буде допущено на територію України у фізичний спосіб, звернутися до українського суду з вимогою скасування цих рішень. Вірогідно, якийсь шлях Міхеіл Саакашвілі буде обирати для себе в плані захисту його прав", – додав він.  

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, в АПУ підтвердили інформацію про те, що Президент України Петро Порошенко підписав указ щодо припинення громадянства України Саакашвілі. Воно пов'язано з поданням екс-очільчником Одеської ОДА недостовірної інформації при оформленні громадянства.

Попередній матеріал
Ліки для України закуповуватимуть міжнародні компанії: що змінилось
Наступний матеріал
В Одесі троє зі стріляниною вкрали у підприємця сумку з грошима – оголошено план "Сирена"
Loading...

В АПУ прокоментували інформацію про припинення Саакашвілі громадянства

Чи позбавили Михеіла Саакашвілі українського громадянства – оновлюється

Прокуратура Грузії надала Україні факти, які Саакашвілі навмисне приховав – Геращенко

Ймовірне позбавлення громадянства Саакашвілі не викреслить його з української політики – експерт

Справа 2 травня: Екс-заступник голови одеської міліції отримав громадянство РФ

Ініціатива РФ щодо "спрощення набуття громадянства Росії" – в Україні відповіли