Скріншот відео

Саакашвілі: Я буду домагатися законного права повернутися в Україну

  Політик підкреслив, що не має наміру отримувати статус біженця

  Колишній чільник Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі записав відеозвернення у зв'язку із повідомленням про ймовірну втрату ним українського громадянства. Відповідний запис був опублікований на сторінці політика у соцмережі Facebook.

  "Я живу в Україні вже понад 13 років, я брав участь у трьох революціях: Революції на граніті і двох Майданах. У мене тільки одне громадянство – українське... Зараз мене хочуть змусити отримати статус біженця. Цього не буде. Я не збираюся ніде залишатися і отримувати ніякої статус. Я буду домагатися законного права повернутися в Україну", – заявив він.

  Саакашвілі також наголосив, що продовжить боротися за українські реформи.

  Нагадаємо, у середу, 26 липня, у ряді ЗМІ з'явилася інформація щодо нібито припинення громадянства екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі. Хоча прес-секретар політика Дарина Чиж у Facebook спростувала цю інформацію, проте на сайті Державної міграційної служби було опубліковане повідомлення, що "Президентом України видано указ про втрату громадянства України", при цьому у ЗМІ голова Державної міграційної служби повідомив, що не робив заяв про позбавлення Саакашвілі українського громадянства. Що Саакашвілі "позбавлений статусу громадянина України", заявив згодом і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook.

  Попередній матеріал
  Чи позбавили Михеіла Саакашвілі українського громадянства – оновлюється
  Наступний матеріал
  Відлік почався: Єврокомісія "рекомендувала" Варшаві за місяць вирішити судові проблеми
  Loading...

  Ймовірне позбавлення громадянства Саакашвілі не викреслить його з української політики – експерт

  Політтехнолог про ймовірне позбавлення громадянства Саакашвілі: Це закономірний підсумок його діяльності в Україні

  Прокуратура Грузії надала Україні факти, які Саакашвілі навмисне приховав – Геращенко