rustavi2.com

Прокуратура Грузії надала Україні факти, які Саакашвілі навмисне приховав – Геращенко

  На основі цих даних екс-чільника Одеської ОДА було позбавлено громадянства України

  Михеіла Саакашвілі дійсно позбавили статусу громадянина України. Про це повідомив позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Це зроблено у суворій відповідності до Закону на підставі ст. 21 ЗУ "Про громадянство". Нещодавно, Генеральна прокуратура Грузії передала українській стороні факти, які не були їй відомі під час прийняття рішення про надання Михеілу Саакашвілі громадянства України і які Михеіл Саакашвілі навмисно приховав", – зазначив Геращенко.

  За його словами, рішення про скасування статусу громадянина приймають у разі, якщо особа, що бажає отримати громадянство Україні, надала завідомо неправдиві дані, збрехала, представила фальшиві документи або приховала важливий факт своєї біографії.

  Від себе радник міністра внутрішніх справ додав: "Я вважав і вважаю помилкою надання статусу громадянина України Михеілу Саакашвілі. Думаю, що Михеіл цей статус не дуже-то і цінував. Швидше використав Україну як запасний аеродром в надії повернутися в Грузію...Тепер у Михеіла Саакашвілі є шанс спробувати реалізувати себе в Нідерландах чи в США".

  Зауважимо, що 26 липня у низці ЗМІ з'явилася інформація щодо позбавлення громадянства колишнього голови Одеської ОДА Михеіла Саакашвілі. А от у Державній міграційній службі таку інформацію телефоном не підтвердили. Згодом почали з'являтися контроверсійні свідчення щодо ймовірного позбавлення громадянства Саакашвілі.

  Раніше політичний консультант Олег Медведєв зазначив, що ймовірне позбавлення громадянства Саакашвілі – це закономірний підсумок його діяльності в Україні.

  Попередній матеріал
  Климпуш-Цинцадзе щодо санкцій проти Росії: США будуть і далі шукати компроміси з Євросоюзом
  Наступний матеріал
  Про визнання дій РФ у Криму та на Донбасі не може бути навіть мови – Держдеп США
  Loading...