fortune.com

Десятки країн почали перевірку "панамських паперів"

  Розслідування щодо корупції та організованої злочинності публічних персон готували 380 журналістів із 8 десятків країн світу

  Десятки світових держав розпочали перевірку "Панамських паперів" - документів, що розкривають причетність відомих осіб до ймовірних фінансових махінацій у офшорних зонах.

  Австрія, Австралія, Бразилія, Індія, США, Нідерланди, Швеція обіцяють дослідити звинувачення і покарати шахраїв, якщо їхню провину доведуть. Франція уже розпочала попереднє слідство. Росія ж - і не збирається цього робити, хоча у панамських документах фігурують люди із найближчого оточення Володимира Путіна. А можливо - саме тому Москва й мовчить.

  Більше 11 мільйонів документів юридичної компанії Mossac Fonseca невідомий хакер передав медійникам. Розслідування щодо корупції та організованої злочинності публічних персон готували 380 журналістів із 8 десятків країн світу.

  "Наша фірма існує близько 40 років, і за цей час ми створили майже чверть мільйона анонімних корпорацій. Але відповідали лише за легальну юридичну частину цього створення. Ми не відповідаємо за діяльність цих корпорацій, іноді ми навіть не знаємо їхніх власників, бо працюємо з юристами чи з банками, з фінансовою чи трастовою компанією", - заявив директор компанії Рамон Фонсека.

  Попередній матеріал
  Обама: США не припинять підтримувати Україну, яка потерпає від вторгнення Росії
  Наступний матеріал
  Філарет нагородив медаллю за любов до України болгарського військового, який тренував бійців АТО
  Теги:
  Loading...

  Публікація Panamapapers триває: речника Путіна піймали на брехні і з офшором

  У Мінінформполітики схвалили публікацію "офшорних" матеріалів Panamapapers

  Panamapapers: Реакція суспільства на найбільший злив документів про офшори в історії

  Президент України прокоментував інформацію Panamapapers про офшори

  У Кремлі прокоментували публікацію Panamapapers про офшори: "Путін - головна мішень скандалу"

  5 канал - трансляція наживо