Володимир Омелян
Володимир Омелян 5 канал

"Зеленський обіцяв зробити за одну ніч": Омелян пояснив, скільки часу потрібно для будівництва доріг

Читайте по-русски
Україна не має чіткого плану, який би допоміг людям розуміти, коли їм чекати на якісні дороги, вважає експерт з держзакупівель

Побудувати дороги високого рівня за один рік неможливо, вважає міністр інфраструктури України у 2016-2019 роках Володимир Омелян. Про це він сказав в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

"Коли Зеленський йшов на президентську посаду, обіцяв всім європейські дороги за одну ніч, потім до 1 листопада 2019 листопада, а потім цей термін перенесли на два роки", – зазначив ексміністр.

За словами Омеляна, навіть при збереженні нинішніх темпів будівництва зруйновані дороги в Україні існуватимуть ще мінімум 5 років: "Через 5 років картинка буде вже кращою. А протягом 10 років, якщо ми будемо дійсно вливати гроші, контролювати якість і матимемо системний підхід до дорожного будівництва, тоді ми будемо мати нормальні європейські дороги в Україні", – сказав він.

Проте, як зазначає виконавчий директор ГО "Антикорупційний штаб" та експерт з державних закупівель Сергій Миткалик, Україна не має чіткого плану, який би допоміг людям розуміти, коли їм чекати на якісні дороги.

"В Україні немає зараз жодної карти, яка покаже стратегію, через скільки років проблемні ділянки будуть відремонтовані. Ми прекрасно розуміємо, що це цього року чи наступного не буде, бо для цього потрібно залучити кошти. Але немає стратегії по всіх проблемних ділянках карти, коли кожен громадянин, який живе в тому чи іншому селі, побачить, що через 5 років його дорога буде в ідеальному стані", – зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше Омелян заявив, що вартість будівництва доріг при Зеленському у 2,5 разів вища, ніж при Порошенку.

Попередній матеріал
Суд проти суду – як пройшло засідання КСУ щодо конституційності створення ВАКС – сюжет
Наступний матеріал
"Дуже густа кров": у госпіталізованого з коронавірусом Порошенка погіршився стан
Loading...