Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол 5 канал

"Кошти Фонду боротьби з коронавірусом пішли не на дороги, а на відкати" – Чорновол

Читайте по-русски
Будівництво деяких відрізків доріг при Зеленському "коштує" вдвічі дорожче, ніж при попередній владі, зазначає екснардепка

Кошти Фонду боротьби з коронавірусом пішли тільки на відкати – не на дороги, а на відкати, вважає народна депутатка VIII скликання Тетяна Чорновол. Про це вона сказала в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі.

За її словами, існують документи Кабміну про розподіл коштів на будівництво доріг, завдяки яким можна виявити махінації при їх будівництві: "Наприклад, будівництво відрізку дороги Решетилівка – Дніпро. З'ясувалося, що попередні 2 кілометри дороги, побудовані в часи Порошенка, коштували в півтора раза дешевше, ніж наступні 2 кілометри, побудовані в часи Зеленського" – зазначає Чорновол.

Як зазначає екснардепка, лише в цьому відрізку ціна виявилися завищеною на 100 мільйонів: "Виходить, що будівельнику з цього Фонду додатково виділили 100 мільйонів на відкати – тобто це те, що йде владі за те, що ця компанія виграє тендер", – говорить Чорновол.

За словами колишньої нардепки, існують й тендери, де ціна є вдвічі вищою, ніж при попередній владі. 

Нагадаємо, раніше на Запоріжжі дорожнє покриття на нещодавно відремонтованій ділянці автошляху потріскалося та вкрилося хвилями. І це попри те, що від завершення робіт не минуло й місяця.

Попередній матеріал
Колапс через COVID-19: в Одесі швидкі годинами стоять у черзі під лікарнею – що відбувається
Наступний матеріал
NASA та ESA запускають проєкт захисту Землі від астероїдів – що про нього відомо
Loading...