Будівництво дороги
Будівництво дороги Прокуратура міста Києва

Вартість будівництва доріг при Зеленському у 2,5 разів вища, ніж при Порошенку – Омелян

Читайте по-русски
До проєкту "Великого будівництва" включені об’єкти, які будувалися в попередні роки, каже ексміністр

Команда Зеленського ні копійки не виділила для проєкту "Великого будівництва", сказав Володимир Омелян в ефірі програми "ІнфоВечір" на "5 каналі".

"Корупція за часів Зеленського зросла в рази. Вартість дорожніх робіт за рік виросла в 2-2,5 рази, набагато дорожче, ніж за часів Порошенка. Вартість одного кілометра дороги першої категорії не може дорівнювати 7 млн. доларів. Раніше це будували за 2-3 млн. доларів. Це дорога в Польщі – 7 млн., де транспортний перехід для тварин, чудова інфраструктура абсолютно іншої якості. Яким чином українці дійшли до того, що ми платимо за європейськими цінами, але маємо неєвропейські дороги?"– каже Омелян.

Він додав: "До проекту "Великого будівництва" включені об’єкти, які будувалися в попередні роки. Це фікція, маркетинговий хід, вони (влада – ред.) ні копійки на це не передбачили, а взяли дорожній фонд, створений в 2016 році, державний фонд регіонального розвитку, який був створений у 2017 році, об’єднали їх фактично і під цим штампують об’єкти, які ми не встигли завершити – і в нас зараз добудовують.

Омелян пояснив, що збудувати один об’єкт протягом одного сезону неможливо, коли йдеться про проєктування, тендерні процедури і будівництво: "Це щонайменше 2-3 роки роботи. Тому зараз добудовується те, що було розпочато в 2018-2019".

Нагадаємо, зі створеного 4 місяці тому фонду COVID-19 забрали 35 мільярдів і вирішили "закатати їх у асфальт". Тобто більш як половина бюджету коронавірусного фонду пішла на президентську програму "великого будівництва".

Попередній матеріал
Підступна "тиша": біля Новолуганського окупанти вгатили з гранатомета
Наступний матеріал
Біткоїни або теракти: як силовики затримали організаторів вибухів у Києві – сюжет
Loading...