5 канал

Засідання райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – трансляція

По завершенні судового засідання – брифінг прокурора Головної військової прокуратури Генпрокуратури Руслана Кравчeнка

"5 канал" транслює засідання Оболонського райсуду Києва у справі про державну зраду Віктора Януковича. Після завершення судового засідання – брифінг прокурора Головної військової прокуратури Генпрокуратури Руслана Кравчeнка.

Розглянути письмові докази непричетності Віктора Януковича до держзради та допитати двох свідків планують в Оболонському районному суді Києва. 
На попередньому засіданні сторона захисту клопотала, щоб запросити до суду близько півсотні свідків, але суддя погодив лише 40 із них. Зокрема, Президента Петра Порошенка, секретаря Ради Нацбезпеки та оборони Олександра Турчинова, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голову Верховної Ради Андрія Парубія. Колишнього президента судять заочно. Він фігурує в декількох кримінальних провадженнях, зокрема, за звинуваченнями в державній зраді.

Як повідомляв 5.UA, 4 вересня 2017-го року заступник генерального прокурора України Євген Єнін повідомив про арешт золота "сім'ї Януковича"

Нагадаємо, 15 червня 2017-го року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що в Україну повернули понад $500 тис., розтрачених колишнім керівництвом Мін'юсту часів екс-президента Віктора Януковича. За його словами, ці гроші були виведені з України шляхом укладення фіктивної угоди про надання послуг з однією з американських фірм.

А 16 червня понад $500 тисяч, виведених до США за Януковича, поповнили рахунки Мін'юсту. Згодом Президент Петро Порошенко заявив, що майже мільярд гривень із конфіскованих коштів Януковича піде на Національну поліцію

Попередній матеріал
Дивіться наживо на 5.UA засідання суду у справі про держзраду Януковича і презентацію інтернет-платформи BeSmart
Наступний матеріал
Вакарчук прокоментував свої "президентські амбіції": "Україні потрібні десять ключових реформ"
Loading...
Нові "докази": що принесли адвокати Януковича до суду після биток та пляшок

Нові "докази": що принесли адвокати Януковича до суду після биток та пляшок

Порошенка, Авакова і Турчинова допитає суд у справі Януковича

Порошенка, Авакова і Турчинова допитає суд у справі Януковича

Суд над Януковичем: уперше опубліковано "телефонні вказівки" радника Путіна

Суд над Януковичем: уперше опубліковано "телефонні вказівки" радника Путіна