Судові матеріали
Судові матеріали 5 канал

Нові "докази": що принесли адвокати Януковича до суду після биток та пляшок

Захисники президента-втікача на засіданні просять суд долучити нові відеоматеріали. Дуже об'ємні. Про що йдеться – з'ясовували журналісти "5 каналу"

На останньому засіданні адвокат Віктора Януковича приніс коктейлі Молотова, бруківку, дерев'яні битки як речові докази того, що протест не був мирним. Прокурор цікавиться, чи не приніс він сьогодні чогось нового. 

Поки "коктейлі Молотова" не долучили до справи – їх має дослідити суд. Щодо нових доказів, то захисники президента-втікача просять долучити нові відеоматеріали. Їх обсяг – понад 19 годин. Але адвокати запевняють: лише сім з них важливі.

"Великий обсяг відео – це більш як сім годин. Це витяги, які повністю спростовують позицію обвинувачення. Відео зібране з усіх можливих джерел", – заявляє адвокат Януковича Віталій Сердюк.

"Я ознайомлювався з цими матеріалами, оскільки вони були передані до канцелярії суду. Це відеоролики з Youtube осіб, які висловлюють свою думку щодо подій, які відбувалися в центрі Києва. Це суб'єктивне ставлення тієї чи іншої особи щодо подій", – коментує тим часом прокурор ГПУ Денис Іванов.

Далі адвокати подають клопотання про необхідність заслухати в залі засідання очевидців подій 18–19 лютого 2014-го року. Називають тодішніх топ-чиновників: виконувача обов'язків прем'єр-міністра Сергія Арбузова, секретаря РНБО Андрія Клюєва, голову МВС Віталія Захарченка, голову департаменту контррозвідки Володимира Біка та ще озвучують низку відомих імен поплічників Віктора Януковича. Частина з них або в бігах, або під вартою.

Захист запевняє: може організувати присутність на засіданні людей із такого переліку. І навіть вже це обговорювали з ними.

"Ми отримували від них попередню згоду на надання цих показів. І у зв'язку з цим подавали клопотання", – пояснює адвокат Януковича Віталій Сердюк.

Після того як суддя не задовольняє клопотання про допит цих людей як свідків, адвокат називає справу політичною і сфабрикованою. Зрештою, суддя задовольнила одне клопотання. Яке саме – дізнайтеся з сюжету:

Юлія Божко, Олександр Горнейчук, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві на Подолі горіла старовинна садиба із ліпниною: що відомо
Наступний матеріал
"Зробили все, щоб уникнути крові": поліція розшукала та затримала Саакашвілі – ГПУ
Loading...