5 канал

"Знущання над судовим процесом": яких свідків не вистачає захисту Януковича

За словами адвокатів – це єдині свідки, які можуть нині дати правдиві свідчення

Понад 20 клопотань розглянув суд на засіданні у справі колишнього президента Віктора Януковича. Адвокати просили долучити нові відеодокази обсягом у 19 годин, а також допитати поплічників Януковича як свідків. Серед таких – екс-посадовці Сергій Арбузов, Андрій Клюєв та Віталій Захарченко. У Печерському суді столиці перебуває кореспондент "5 каналу" Юлія Божко.

Суддя з понад 20 клопотань задовольнила лише одне – та й те частково. А прокурори взагалі назвали їх усі – "повним знущанням над судовим процесом". Захист клопотав про виклик свідків, які мали б дати показання, що Віктору Януковичу зараз небезпечно перебувати в Україні та брати участь у процесі. Цікаво, що до списку адвокати внесли поплічників біглого президента, які й самі перебувають в розшуку – колишній в.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов, колишній секретар РНБО Андрій Клюєв, колишній голова МВС Віталій Захарченко. До бажаних свідків потрапили й підозрювані в цій самій справі – колишній чільник СБУ в Києві Олександр Щоголєв, приміром.

За словами захисника Януковича – це єдині свідки, які можуть нині дати правдиві свідчення. Заявив, що згадані особи, які перебувають у розшуку, надали йому попередню згоду на участь у процесі – за допомогою відеозв'язку.

Крім того, сьогодні адвокати просили Генпрокуратуру надати всі свідомості щодо винесення та вручення підозри Януковичу, також просили додати до розгляду нові відеодокази – і це було єдине клопотання, що його задовольнила суддя. Йдеться про відео сутичок 18–19 лютого 2014-го в Києві. Відомо, що обсяг записів – 19 годин, втім, найважливішим є сім годин відео.

Наступне засідання призначили на понеділок, 11 грудня.

Дивіться також фотогалерею:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Президент заявив, що не допустить політичного втручання в роботу антикорупційних органів
Наступний матеріал
Брифінг щодо обшуку в Мін'юсті – відео
Loading...