Судове засідання у Печерському райсуді Києва
Судове засідання у Печерському райсуді Києва 5 канал

"День клопотань": чи дозволив Печерський райсуд досудове розслідування у справі Януковича

Також на засіданні дослідили перший том матеріалів слідства – загалом їх понад 90

Триває засідання в Печерському районному суді Києва, на якому мають вирішити, чи можна здійснювати заочне досудове розслідування у справі про злочини екс-президента Віктора Януковича під час Євромайдану. Йдеться, зокрема, про організацію вбивств та побиття людей під час акцій протесту 18-20 лютого 2014 року. За перебігом подій у суді стежить кореспондентка "5 каналу" Наталія Жижко.

Печерський районний суд оголосив перерву до 9-ї години четверга, 2 листопада. На засідання сьогодні був такий собі "день клопотань" – їх захист Януковича підготував близько 10 на різні теми. Вони стосувалися того, щоб забезпечити зв'язок зі своїм підзахисним, який перебуває у Росії, щоб примусити оприлюднити усі матеріали досудового слідства, долучити про судового процесу міжнародних експертів, передати справу до Шевченківського суду тощо. Усі ці та інші клопотання суд відхилив.

У свою чергу, Генпрокуратура клопотала суд про дозвіл заочне розслідування у справі. Аргументували необхідність цього тим, що Янукович тривалий час перебуває в розшуку за межами України і ухиляється від кримінальної відповідальності. Клопотання мали розглянути ще 5 жовтня, однак відтермінували, адже адвокат просив час на ознайомлення із матеріалами. Також на засіданні дослідили перший том матеріалів слідства – загалом їх понад 90.

Дивіться також фотогалерею:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Спрощення візового режиму та подвоєння інвестицій: Про що домовлялися Україна та Саудівська Аравія
Наступний матеріал
За часів Саакашвілі у Грузії процвітала корупція на топ-рівні – професор
Loading...